Списак ученика 2019/20

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА  ДЕРВЕНТА

СПИСАК УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2019/2020 ГОДИНИ ПО РАЗРЕДИМА


1-1 Пословно правни техничар

Разредник: Васић Милена, дипл. оецц.

  1. Бабић Викторија
  2. Башић Викторија
  3. Богдан Стефани
  4. Богдановић Сара
  5. Вуковић Ема
  6. Ђекић Јована
  7. Живанић Андреа
  8. Катанић Николина
  9. Китоњић Анђелина
  10. Костић Ванеса
  11. Кресојевић Слађана
  12. Лазаревић Валентина
  13. Микеревић Алекса
  14. Милинковић Андреа
  15. Милошевић Маринела
  16. Николић Кристина
  17. Николић Сара
  18. Поповић Гордана
  19. Пријевић Сузана
  20. Радановић Александар
  21. Секулић Виолета
  22. Стевић Андреа
  23. Тадић Јована
  24. Хамзић Ајла
  25. Чолић Наташа

1-3 Пољопривредни техничар

Разредник: Фрањић Валентина, дипл.инж.

  1. Билић Валентина
  2. Благојевић Дијана
  3. Брдар Наташа
  4. Бурсаћ Андреа
  5. Веселиновић Александар
  6. Делић Александар
  7. Дујковић Зорана
  8. Ђукић Никола
  9. Јефтић Давид
  10. Јовановић Владимир
  11. Кнежевић Горана
  12. Ковачевић Сара
  13. Лазаревић Борис
  14. Малић Огњен
  15. Милиновић Теодора
  16. Нединић Андреа
  17. Николић Александра
  18. Пијетловић Хелена
  19. Репија Александра
  20. Савић Дејан
  21. Симић Стефан
  22. Сувајац Николина
  23. Тодорић Валентина
  24. Тошић Ивана
  25. Тошић Јована
  26. Шаиновић Сања
  27. Шкрга Миодраг

1-4 техничар ЦНЦ технологије

Разредник: Лепир Весна, проф.

  1. Басарић Владан
  2. Винчић Силвана
  3. Врачевић Марко
  4. Вучковић Милица
  5. Ђекановић Александар
  6. Ђеорђић Александар
  7. Ђукић Владан
  8. Зорић Симо
  9. Зрилић Немања
  10. Калоперовић Магдалена
  11. Катанић Нико
  12. Ковачевић Марија
  13. Кузмановић Љубо
  14. Кузмановић Огњен
  15. Мехмедовић Белмин
  16. Мехмедовић Ервин
  17. Наградић Татајана
  18. Николић Кристина
  19. Николић Тамара
  20. Панзаловић Дарио
  21. Пијетловић Стефан
  22. Радановић Борис
  23. Симић Марија
  24. Слијепчевић Лука
  25. Станковић Наташа
  26. Стојичић Владан
  27. Тадић Дејан
  28. Тодорић Никола
  29. Ћорић Милош
  30. Удовичић Слађан

1-5 1 угоститељска

Разредник: Голуб Драгана, дипл. оецц.

  1. Аџић Бојана
  2. Бркљаћ Дејан
  3. Гаврић Душан
  4. Гајић Анђела
  5. Ђукић Сара
  6. Ђурић Миленка
  7. Ковчић Ања
  8. Кресојевић Немања
  9. Лазаревић Драгана
  10. Легеновић Бранкица
  11. Максић Хелена
  12. Марић Јована
  13. Милетић Андреа
  14. Петковић Кристијан
  15. Плавшић Жељка
  16. Радоњић Ивана
  17. Савић Стефан
  18. Сивчевић Јована
  19. Станковић Гордана
  20. Тадић Рената
  21. Тошанић Сузана
  22. Тошић Јована
  23. Тривичевић Милан

1-5 2 угоститељска

Разредник: Топић Бојана, проф.

  1. Аџић Рајко
  2. Јеличић Милица
  3. Наградић Мирослав
  4. Пашалић Даниел
  5. Пијетловић Стефан
  6. Плавшић Драгана
  7. Турудић Златко
  8. Чанчаревић Александар

1  6  металци – обрађивач метала резањем – варилац

Разредник: Пајдаковић Миланка, дипл.инж.

  1. Амиџић Амар
  2. Блатешић Стефан
  3. Бундавица Амер
  4. Бундавица Санел
  5. Веселиновић Александар
  6. Врачевић Миљан
  7. Давидовић Давид
  8. Давогић Предраг
  9. Живковић Никола
  10. Зарић Дејан
  11. Ковачевић Данијел
  12. Марић Данијел
  13. Марјановић Велибор
  14. Милановић Дејан
  15. Радановић Стефан
  16. Рауковић Дејан
  17. Савић Ненад
  18. Савић Славко
  19. Сивчевић Давор
  20. Сировина Миодраг
  21. Старчевић Дејан
  22. Субић Бојан
  23. Тадић Јеленко

2-1 економски техничар

Разредник: Кричковић Милован, дипл. оецц.

  1. Балешевић Дејана
  2. Балешевић Сара
  3. Бијељић Дејана
  4. Ђекић Бранка
  5. Жарић Николина
  6. Илић Биљана
  7. Кљајић Теодора
  8. Малић Александра
  9. Марић Марина
  10. Нединић Јелена
  11. Недић Дорис
  12. Пијетловић Јована
  13. Плавшић Марко
  14. Радановић Хелена
  15. Стојчић Моника
  16. Субић Маја
  17. Тепић Милена
  18. Топић Николина
  19. Цвјетковић Видомира

2-2 туристички техничар

Разредник: Слађана Марић, проф.

  1. Божић Вања
  2. Икић Јелана
  3. Илић Андреа
  4. Краљ Доротеа
  5. Крунић Горан
  6. Кузмановић Николина
  7. Леић Сузана
  8. Малешевић Мирослав
  9. Милетић Марко
  10. Милијаш Теодора
  11. Мишић Дијана
  12. Новаковић Дајана
  13. Радоњић Деана
  14. Репија Ђорђе
  15. Савић Софија
  16. Стајић Миле
  17. Стајић Славен
  18. Субић Дарија
  19. Топић Владан
  20. Шаин Михајло

2-3 пољопривредни техничар

Разредник: Весна Макрић, дипл.инж.

  1. Бабић Сара
  2. Бабић Тара
  3. Врачевић Марија
  4. Давидовић Недељко
  5. Ђекић Јелена
  6. Ђошан Ивана
  7. Живанић Сара
  8. Илић Александра
  9. Илић Давид
  10. Јовичић Сандра
  11. Мандић Дајана
  12. Марић Жељана
  13. Новић Сања
  14. Пјерановић Сузана
  15. Радановић Јелена
  16. Радојчић Срђан
  17. Тодорић Александар
  18. Цвјетковић Тина

2-4 техничар ЦНЦ технологије

Разредник: Јелена Грабовац, проф.

  1. Вајић Дејан
  2. Вајић Ненад
  3. Видовић Дијана
  4. Ђујић Братислав
  5. Живковић Марко
  6. Карановић Дарко
  7. Кљајић Саша
  8. Којић Слађан
  9. Кршић Давид
  10. Кусић Филип
  11. Лазић Ратко
  12. Пејановић Немања
  13. Петровић Стефан
  14. Пијетловић Марија
  15. Поповић Богдан
  16. Савић Борис
  17. Симић Ана
  18. Симић Саша
  19. Станић Синиша
  20. Тривуновић Немања
  21. Малешевић Мирослав
  22. Ћебић Лазар

2-5 угоститељска – кувари

Разредник:  Балешевић Љиљана, дипл.инж.

  1. Дарадан Драган
  2. Дујаковић Тијана
  3. Думоњић Александар
  4. Ђукић Јован
  5. Којић Жељана
  6. Лончар Младен
  7. Марић Дарио
  8. Марић Оливера
  9. Недић Владо
  10. Петковић Слађа
  11. Пијетловић Борис
  12. Пијетловић Јован
  13. Плавшић Николина
  14. Ристић Родољуб
  15. Ступар Драган
  16. Тепић Марија
  17. Фејза Мирнес
  18. Чанчаревић Сања
  19. Шкорић Викторија

2. 6  металци – обрађивач метала резањем – варилац

Разредник: Кујача Јадранка, проф.

  1. Амиџић Ервин
  2. Амиџић Јасмин
  3. Блатешић Нешо
  4. Буреић Армин
  5. Ветмић Адриан
  6. Гојковић Игор
  7. Грдановић Елдар
  8. Давогић Дарио
  9. Ђекић Срђан
  10. Ђукић Весељко
  11. Игњатић Стефан
  12. Марић Александар
  13. Недић Давид
  14. Недић Слађан
  15. Пећанац Бојан
  16. Пијетловић Марио
  17. Плавшић Ведран
  18. Станић Ален
  19. Стојаковић Јован
  20. Субић Стефан
  21. Суботић Никола
  22. Тривунчевић Невен
  23. Чепаловић Нардин
  24. Чучуковић Дарио
  25. Аџић Маријо

3-1 пословно-правни техничар

Разредник: Марица Родић, дипл.прав.

  1. Амиџић Јасмина
  2. Божић Милена
  3. Васић Тамара
  4. Даниловић Николина
  5. Ђаковић Сњежана
  6. Ђујић Ведрана
  7. Јовановић Наташа
  8. Кнежевић Јована
  9. Којић Оливера
  10. Којић Тања
  11. Латиновић Драгана
  12. Латиновић Мартина
  13. Милић Стефан
  14. Мартић Тамара
  15. Мартић Тамара
  16. Пашалић Тијана
  17. Плавшић Милана
  18. Поповић Дајана
  19. Радановић Сузана
  20. Раилић Бојана
  21. Ратковић Дајана
  22. Ристић Јована
  23. Спасенић Александра

3-2 трговачки техничар

Разредник: Душица Станковић-Ђукић, проф.

  1. Ахмић Дино
  2. Гозденовић Јована
  3. Дујаковић Сара
  4. Ђурић Раденк
  5. Ивановић Јасн
  6. Инић Наташа
  7. Јеличић Андријана
  8. Кнежевић Јована
  9. Милановић Андреа
  10. Милинчић  Јована
  11. Мршић Мирјана
  12. Недић Николина
  13. Нухић Белма
  14. Нухић Неџад
  15. Пејанић Александра
  16. Радановић Весна
  17. Радановић Катарина
  18. Радић Небојша
  19. Савић Андреа
  20. Савковић Јован
  21. Сибинчић Ана
  22. Станојевић Тамара
  23. Станковић Татјана

3-3 пољопривредни техничар

Разредник: Лукић Горан, проф.

  1. Богдан Милан
  2. Бојанић Бојана
  3. Видић Николина
  4. Илић Лука
  5. Илић Николина
  6. Јелић Александра
  7. Кнежевић Ненад
  8. Ковачевић Дајана
  9. Марић Ирена
  10. Милинчић Сара
  11. Милишић Бојана
  12. Милојевић Санела
  13. Радановић Милош
  14. Радојчић Драгана
  15. Раилић Данијела
  16. Ступар Синиша
  17. Танасић Дејан
  18. Тешић Драгана
  19. Ћорић Игор
  20. Ћургуз Игор

3-4 пољопривредни техничар

Разредник: Маријана Јакшић-Пијетловић, дипл.инж.

  1. Антуновић Андреа
  2. Бојић Дејан
  3. Винчић Александар
  4. Голубовић Илијана
  5. Дробиловић Марко
  6. Ерић Немања
  7. Кецман Марија
  8. Ковачевић Милан
  9. Ковачевић Саша
  10. Куђељић Николина
  11. Малић Ведран
  12. Митић Игор
  13. Митић Игор
  14. Станић Сандра
  15. Теофиловић Наталија
  16. Тепић Дајана
  17. Тешић Јована
  18. Холовка Јелена.
  19. Чечавац Мирослав
  20. Шљука Горан

3-5 угоститељи – кувари

Разредник: Драгана Стевановић, дипл.оецц.

  1. Ајваз Тамара
  2. Аџић Валентина
  3. Блажић Милица
  4. Васлић Данијел
  5. Гојковић Тања
  6. Делић Иван
  7. Ђекић Александар
  8. Ђукић Слађана
  9. Ђурић Драженка
  10. Кузмановић Марио
  11. Кукић Горан
  12. Мандић Марио
  13. Марић Душко
  14. Мартић Милош
  15. Милинчић Анита
  16. Мишић Јелена
  17. Мишић Невена
  18. Нединић Марко
  19. Недић Милош
  20. Николић Ања
  21. Новаковић Владимир
  22. Петковић Миљан
  23. Поповић Сњежана
  24. Радовановић Александар
  25. Рауковић Дајана
  26. Смиљић Андреа
  27. Спасенић Стефан
  28. Ћудић Дијана

3-6 обрађивач метала резањем / ВАРИЛАЦ

Разредник: Бети Вујичић Пантић, проф.

  1. Бардак Петар
  2. Башић Кристијан
  3. Брадоњић  Стефан
  4. Богдановић Стефан
  5. Вајић Дарко
  6. Војновић Дарко
  7. Вујиновић Марко
  8. Душанић Давид
  9. Ђукић Маринко
  10. Живанић Саво
  11. Којић Срђан
  12. Квакић Елвис
  13. Малић Зоран
  14. Малић Стефан
  15. Марић Драган
  16. Микеревић Драгољуб
  17. Милановић Борис
  18. Новаковић Мане
  19. Пејановић Миле
  20. Радошевић Александар
  21. Слијепчевић Стефан
  22. Старчевић Станиша
  23. Танасић Александар – Саша

4-1 Економски техничар

Разредник: Марић Слађана,проф.

  1. Аксентић Анђела
  2. Асентић Габријела
  3. Видовић Јована
  4. Вукичевић Дејана
  5. Гвоздаревић Драгана
  6. Ђекановић Андријана
  7. Зец Татјана
  8. Калањ Николина
  9. Ковачевић Наталија
  10. Малић Јелена
  11. Малић Хелена
  12. Недић Тамара
  13. Пејаковић Вања
  14. Плавшић Невена
  15. Пријевић Сара
  16. Прљановић Валентина
  17. Радановић Марина
  18. Рекић Фина
  19. Стјепановић Дајана
  20. Спасенић Дарио
  21. Tадић Андреа
  22. Тадић Бојана
  23. Тадић Сара
  24. Топаловић Марина
  25. Усорац Николина

4-3 пољопривредни техничар

Разредник: Младен Ђурић, дипл.инж.

  1. Винчић Михајло
  2. Гаврић Бојана
  3. Гојић Немања
  4. Делић Весељко
  5. Дујаковић Роберт
  6. Игњић Борис
  7. Илић Данијела
  8. Јовчић Слађан
  9. Кнежевић Сандра
  10. Којић Небојша
  11. Кукић Јелена
  12. Латиновић Јована
  13. Марић Зорана
  14. Матић Данијела
  15. Микеревић Слађана
  16. Милошевић Ана
  17. Плавшић Милан
  18. Поповић Анђелина
  19. Прљановић Дејан
  20. Рељић Дарко
  21. Савић Владимир
  22. Сарић Ивана
  23. Станић Дејан
  24. Стојковић Валентина
  25. Теофиловић Надиа
  26. Тодорић Адријана
  27. Томинчић Дајана

4-4 ветеринарски техничар

Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

  1. Благојевић Марко
  2. Винчић Хелена
  3. Делић Бојан
  4. Драгишић Стефани
  5. Дробиловић Игор
  6. Думанић Дејан
  7. Ђурић Александра
  8. Живанић Данијела
  9. Живанић Мартин
  10. Јутрић Далибор
  11. Ковачевић Славица
  12. Кузмановић Неда
  13. Милинчић Зоран
  14. Петрић Александар
  15. Пеулић Андреја
  16. Пијетловић Дамјан
  17. Пијетловић Јелена
  18. Пијетловић Петар
  19. Рада Бабић
  20. Савовић Александар
  21. Симић Дејан
  22. Станојевић Лазар
  23. Терзић Дејан
  24. Топаловић Александар
  25. Цвјетковић Миленко
  26. Шаврљуга Дејан
  27. Шпрља Јован

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio