Списак ученика 2016/17

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДЕРВЕНТА

1 – 1    ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

разредница: Слађана Марић, проф.

  1. Аксентић Анђела
  2. Асентић Габријела
  3. Видовић Јована
  4. Вукичевић Дајана
  5. Гвоздаревић Драгана
  6. Ђекановић Андријана
  7. Зец Татјана
  8. Калањ Николина
  9. Ковачевић Наталија
  10. Малић Јелена
  11. Недић Тамара
  12. Пејаковић Вања
  13. Плавшић Невена
  14. Пријевић Сара
  15. Прљановић Валентина
  16. Радановић Марина
  17. Рекић Фина
  18. Спасенић Даријо
  19. Стјепановић Дајана
  20. Тадић Андреа
  21. Тадић Бојана
  22. Тадић Сара
  23. Топаловић Марина
  24. Усорац Николина
  25. Мрђа Ања -  напустила 19.09.2016.

1 – 3     ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Младен Ђурић, дипл. инж.

  1. Гојић Немања
  2. Делић Весељко
  3. Дујаковић Роберт
  4. Гаврић Бојана
  5. Ненић Николас
  6. Игњић Борис
  7. Јовичић Слађана
  8. Кнежевић Сандра
  9. Латиновић Јована
  10. Лукић Игор
  11. Марић Зорана
  12. Матић Данијела
  13. Микеревић Слађана
  14. Милошевић Ана
  15. Поповић Анђела
  16. Рељић Дарко
  17. Сарић Ивана
  18. Савић Владимир
  19. Стојаковић Валентина
  20. Теофиловић Надиа
  21. Тодорић Адријана
  22. Томинчић Дајана
  23. Винчић Михајло
  24. Илић Данијела
  25. Кукић Јелена
  26. Којић Небојша
  27. Плавшић Милан
  28. Прљановић Дејан
  29. Станић Дејан
  30. Пијетловић  Рада – напустила

1 – 4     ВЕТЕРИНАРСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Љубиша Сибинчић, проф.

  1. Бабић Рада
  2. ЦвјетковићМиленко
  3. Делић бојан
  4. Драгишић Стефани
  5. Дробиловић Игор
  6. Ђурић Александра
  7. Јутрић Далибор
  8. Ковачевић Славица
  9. Кузмановић Неда
  10. Пеулић Андреја
  11. Пијетловић Јелена
  12. Пијетловић дамјан
  13. Пијетловић Петар
  14. Савовић Александар
  15. Сврљуга Дејан
  16. Симић Дејан
  17. Шпрља Јован
  18. Станојевић Лазар
  19. Терзић Дејан
  20. Топаловић Александар
  21. Винчић Хелена
  22. Живанић Данијела
  23. Живанић Мартин
  24. Думанић Дејан
  25. Ђекић Ненад
  26. Петрић Александар
  27. Милинчић Зоран

1 – 5      КУВАР/ КОНОБАР

Разредница: Весна Лепир, проф.

КУВАР

  1. Милановић татјана
  2. Чепаловић нардина
  3. Радишковић Драгана
  4. Кокановић кристијан
  5. Илић Слађана
  6. Пијетловић Вања
  7. Кресојевић Дајана
  8. Мариловић Јован
  9. Ђекановић Сњежана
  10. Зрлић Радомир
  11. Баран Томислав
  12. Јевић саша
  13. Савковић Драгана
  14. Ђекановић Стефан

КОНОБАР

  1. Милојевић Синиша
  2. Чаушевић Омер
  3. Беуковић ведран
  4. Ђукић Алекс
  5. Бојанић Дамјан
  6. Чолић Дејан
  7. Николић Зорана
  8. Новић Невена
  9. Каракаш Стефан
  10. Станић Сњежана
  11. Јовић Дајана
  12. Симић Маринко
  13. Сувајац Игор

1 – 6     БРАВАР/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредница: Миланка Пајдаковић, дипл.инж.

БРАВАР

  1. Вржина Давид
  2. Даријо Стјепановић
  3. Марић саша
  4. Спасенић Славен
  5. Секулић Бојан
  6. Ковачевић Виданко
  7. Цвијановић Никола
  8. Слијепчевић Срђан
  9. Милановић Кристијан
  10. Бојанић Дражен
  11. Ђекић Милан
  12. Вучковић Душко
  13. Чепаловић Ајдин
  14. Симикрић Дарио

ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

  1. Ђерман данијел
  2. Ахмић Ален
  3. Гостимировић Давид
  4. Весаелиновић Андреј
  5. Блажић Стефан
  6. Тадић Александар
  7. Илић Немања
  8. Даниловић Славен
  9. Ђурчић Срђан
  10. Тадић Игор
  11. Пејић Немања
  12. Башић стефан
  13. Станић Андријан
  14. Станић Драган

2 – 1   ПОСЛОВНО ПРАВНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Драгана Голуб, дипл.еец.

  1. Аџић Љиљана
  2. Бабић Теодора
  3. Васелић Јелена
  4. Винчић Валентина
  5. Врачевић Јелена
  6. Зорић Маја
  7. Илић Марина
  8. Кајтез Бојана
  9. Ковачевић Сања
  10. Кузмановић Јелена
  11. Латиновић Сања
  12. Малкић Сабрина
  13. Марјановић Сања
  14. Мишић Бојана
  15. Новаковић Јелена
  16. Перић Кристина
  17. Пијетловић Тина
  18. Радановић Дијана
  19. Раилић Николина
  20. Репија Марија
  21. Симић Сандра
  22. Спасојевић Љиљана
  23. Станић Андреа
  24. Тодорић Раденко
  25. Топић Тамара
  26. Цвијановић Адриана

2 – 2  ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Милица Ратковац, дипл.инж.

  1. Бечић Сеад
  2. Благојчић Тамара
  3. Бојанић Нинко
  4. Бркић Марина
  5. Бунић Дајана
  6. Вујичић Јована
  7. Ђурић Александар
  8. Ђурић Драгана
  9. Евђенић Сузана
  10. Земуновић Кристина
  11. Јосиповић Ивана
  12. Кузмановић Јована
  13. Марић Драгана
  14. Марић Драго
  15. Марјановић Милана
  16. Мршић Жељана
  17. Мујичић Алмир
  18. Наградић Александра
  19. Пејаковић Немања
  20. Пазуревић Горан
  21. Пијетловић Јелена
  22. Плавшић Жељана
  23. Ружичић Анастасија
  24. Симић Дајана
  25. Старчевић Вероника
  26. Тривић Николина
  27. Чолић Ведран

2 – 3     ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Валентина Фрањић, дипл.инж.

  1. Видовић Игор
  2. Врачевић Драган
  3. Голубовић Александра
  4. Грозданић Срђан
  5. Делић Невена
  6. Дробић Винка
  7. Илић Младен
  8. Концулић Марко
  9. Кресојевић Стефан
  10. Марјановић Андреја – Марија
  11. Матић Драгана
  12. Милаковић Николина
  13. Михић Анђела
  14. Никодиновић Филип
  15. Новић Зорана
  16. Прерадовић Сњежана
  17. Продановић Николина
  18. Радић Раденко
  19. Симић Јована
  20. Слијепчевић Данијел
  21. Станковиђ Теа
  22. Теофиловић Рајка
  23. Тривић Миодраг
  24. Ћорић Данијела
  25. Цвијановић Срђан
  26. Чечавац Анђела
  27. Шакановић Давид
  28. Стојић Наташа
  29. Рауковић Дарио

2. 5-1 КУВАР

Разредница: Велинка Орашанин, проф.

  1. Врачевић Мира
  2. Вугдалић Зијад
  3. Ђурђевић Драгана
  4. Ковачевић Дејан*
  5. Ковачевић Миодраг
  6. Марић Божана
  7. Мршић Маринко
  8. Петковић Александра
  9. Пијетловић Стефан
  10. Поповић Бојан
  11. Прерадовић Никола
  12. Савић Драган
  13. Секулић Наташа
  14. Трифуновић Мирела
  15. Савић Сњежана
  16. Ступар Невена

2. 5-2  КУВАР

Разредница: Милена Васић, дипл.инж.

  1. Драгић Трајко
  2. Жужа Небојша
  3. Илић Јована*
  4. Куђељић Гвозден
  5. Марић Немања
  6. Мирић Младен
  7. Плавшић Данијел
  8. Плавшић Наташа
  9. Раилић Дејан
  10. Скендеровски Александра
  11. Стојаковић Данијела
  12. Тешић Саша
  13. Тривуновић Раденка
  14. Чепаловић Адмир
  15. Тодоровић Дијана
  16. Микеревић Данијел

2 – 6   ВАРИЛАЦ/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредник: Жељко Будимир; дипл.инж.

  1. Бојић Стефан
  2. Бркић Душко
  3. Гибаница Ненад
  4. Ђукић Давид
  5. Ђурђевић Урош
  6. Зећо Земир
  7. Илић Александар
  8. Јевтић Дамјан
  9. Маринковић Дејан
  10. Милинковић Данијел
  11. Милинковић Миленко
  12. Милојевић Синиша
  13. Митрић Синиша
  14. Митровић Владан
  15. Пијетловић Дарко
  16. Радановић Боре
  17. Радановић Славен
  18. Спасенић Дејан
  19. Старчевић Дејан
  20. Стојчић Мирко
  21. Топић Невен
  22. Хамзић Армин
  23. Чолић Станоје

3 – 1   ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Бориславка Цвијетић, дипл.еец.

  1. Балешевић Бојана
  2. Видаковић Николина
  3. Вујић Николина
  4. Ђошан Жељка
  5. Ђуричић Јована
  6. Ђурић Елена
  7. Живанић Дајана
  8. Јевић Милица
  9. Ковачевић Елма
  10. Ковачевић Нела
  11. Кузмановић Татјана
  12. Лукић Матеја
  13. Малић Наташа
  14. Новаковић Николина
  15. Пијетловић Анђела
  16. Пијетловић Јелена
  17. Плавшић Мирјана
  18. Савић Дијана
  19. Сибинчић Јелена
  20. Смиљанић Тијана
  21. Топаловић Моника
  22. Топић Дарија
  23. Тривунчевић Сара
  24. Ћебић Наташа
  25. Шарац Наташа

3 – 2  ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Дијана Ћорић, дипл.ецц.

  1. Бајуковић Јелена
  2. Бјелошевић Владан
  3. Васлић Дарко
  4. Вујичић Дарко
  5. Вукмировић Ивана
  6. Гибаница Наташа
  7. Гозденовић Јелена
  8. Ђекић Дајана
  9. Ђурић Бојан
  10. Јовичић Дајана
  11. Јошић Горан
  12. Карановић Душко
  13. Кресојевић Маја
  14. Купчак Катарина
  15. Латифовић Едина
  16. Малинић Бранкица
  17. Марић Моника
  18. Матић Вања
  19. Микеревић Маријана
  20. Прерадовић Срђан
  21. Савић Слађана
  22. Цвијановић Марина
  23. Чобановић Дајана

3 – 3  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Весна Макрић, дипл.инж.

  1. Адамовић Љубиша
  2. Бановић Горан
  3. Башић Вук
  4. Видић Бранислав
  5. Давидовић Бојана
  6. Ђекић Дејан
  7. Ђекић Стефан
  8. Ђукић Лука
  9. Живковић Биљана
  10. Илић Стефан
  11. Јаћимовић Георгије
  12. Мишић Бојан
  13. Новић Сандра
  14. Патковић Анита
  15. Петковић Тамара
  16. Пјерановић Дајана
  17. Поповић Милош
  18. Поповић Синиша
  19. Радивојевић Зоран
  20. Радојчић Адријана
  21. Радошевић Данијел
  22. Стокановић Данијел
  23. Трифуновић Дајана
  24. ТутниловићГоран
  25. Цвијетковић Дејан
  26. Кукић Ђорђе

3 – 4  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Јовчић Биљан, проф.

  1. Бановић Марија
  2. Благојевић Марио
  3. Богосавац Горјана
  4. Вујчић Ведран
  5. Дробиловић Кристијан
  6. Ђурић Драгана
  7. Илић Игор
  8. Јовичић Дарко
  9. Каракаш Срђан
  10. Лејић Аријана
  11. Милаковић Татјана
  12. Миланковић Александар
  13. Николић Маја
  14. Новић Зоран
  15. Пантић Данијела
  16. Поповић Дарио
  17. Радишковић Младен
  18. Радошевић Милена
  19. Раилић Стефан
  20. Сарандоски Бењамин
  21. Сивчевић Адријана
  22. Топић Габријел
  23. Црнић Срђан
  24. Шогоровић Милош

3 – 5  КУВАР/КОНОБАР

Разредница: Драгана Стевановић, дипл.ецц.

  1. Ахметовић Јелена
  2. Аџић Данијел
  3. Бабић Синиша
  4. Бабић Сретен
  5. Бајрић Адис
  6. Веселиновић Леа
  7. Гаврић Слађана
  8. Ђујић Милица
  9. Ђукић Тамара
  10. Јоканић Касандра
  11. Јоканић Бране
  12. Марић Ђорђе
  13. Мартинес Рикардо Серђо
  14. Милојевић Славиша
  15. Недић Наташа
  16. Николић Бранислав
  17. Николић Зоран
  18. Сивлевић Ивана
  19. Тадић Бранко
  20. Тривуновић Борис
  21. Ћудић Живко
  22. Чанчаревић Ружица
  23. Шогоровић Љубо
  24. Шукурма Горан
  25. Врањеш Драгана

3 – 6   БРАВАР/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредник: Давор Тодорић, проф.

  1. Амиџић Ведран
  2. Богдановић Давид
  3. Бундавица Ахмет
  4. Вајић Славко
  5. Врачевић Александар
  6. Гојић Раденко
  7. Давидовић Данијел
  8. Ђекић Дејан
  9. Ђекић Стефан
  10. Јовановић Ђорђо
  11. Каиновић Момир
  12. Којић Данијел
  13. Концулић Огњен
  14. Малић Горан
  15. Марић Миле
  16. Микеревић Драган
  17. Мујановић Елдин
  18. Нединић Данијел
  19. Поповић Дејан
  20. Сантрач Бојан
  21. Симић Жељан
  22. Зећо Семир
  23. Шево Милан
  24. Кукић Ведран
  25. Кукић Милан
  26. Врањеш Предраг – напуистио

4 – 1    ПОСЛОВНО ПРАВНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Марица Родић, дипл.прав.

  1. Аџић Жељка
  2. Бабић Зоран
  3. Благојевић Сњежана
  4. Вајић Дајана
  5. Ветмић Данијела
  6. Вујичић Дајана
  7. Грозданић Емилија
  8. Дробић Бојана
  9. Живанић Жељана
  10. Зарић Оливера
  11. Иљић Тамара
  12. Катанић Весна
  13. Кљајић Дајана
  14. Кнежевић Јелена
  15. Мандић Ивана
  16. Недић Вања
  17. Пазуревић Јована
  18. Панзаловић Дејана
  19. Пиркл Ирена
  20. Пуљановић Вања
  21. Радановић Виолета
  22. Секулић Николина
  23. Станић Дајана
  24. Субић Дајана

4 – 2      ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Душица Ђукић Станковић, проф.

  1. Бабић Ружа
  2. Бундавица Муриса
  3. Гвоздаревић Саво
  4. Гојковић Далиборка
  5. Ђекић Перица
  6. Илић Дајана
  7. Инић Сандра
  8. Јовић Мирјана
  9. Кнежевић Дејан
  10. Ковачевић Давор
  11. Ковачевић Дајана
  12. Малинић Мирјана
  13. Маринковић Наташа
  14. Новић Николина
  15. Поповић Дарија
  16. Прљановић Вероника
  17. Радановић Сања
  18. Савић Јелена
  19. Сивчевић Вања
  20. Симић Далибор
  21. Спасојевић Николина
  22. Станић Сарах
  23. Стојчић Данило
  24. Тадић Марија
  25. Тодорић Драгиња
  26. Ћудић Радмила
  27. Ђукић Александра

4 – 3  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Маријана Јакшић Пијетловић, дипл.инж.

  1. Бабић Алмира
  2. Башић Драгана
  3. Башић Марко
  4. Веселиновић Мирослав
  5. Винчић Наташа
  6. Влајић Јелена
  7. Гроздановић Стефан
  8. Јосиповић Младен
  9. Комненовић Дарио
  10. Лазаревић Ананија
  11. Малинић Жељко
  12. Малкић Дино
  13. Мичић Бојана
  14. Николић Ивана
  15. Панзаловић Кристијан
  16. Петрић Стефан
  17. Пилиповић Саша
  18. Симић Сања
  19. Станић Данијел
  20. Старчевић Јована
  21. Стојковић Ања
  22. Стојковић Јелена
  23. Тадић Јован
  24. Тешић Драгана
  25. Ћорић Слађан
  26. Ћосић Данијел

4 – 4   ВЕТЕРИНАРСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

  1. Давидовић Сергеј
  2. Живанић Јована
  3. Јозић Игор
  4. Кљајић Саша
  5. Кнежевић Борис
  6. Лончар Никола
  7. Лукић Сузана
  8. Марић Станоје
  9. Мандић Дарко
  10. Марковић Душан
  11. Милојевић Жељко
  12. Мишић Милан
  13. Нухић Емир
  14. Пијетловић Бојана
  15. Пијетловић Силвана
  16. Пејић Милош
  17. Предраговић Данела
  18. Прерадовић Наташа
  19. Радановић Душан
  20. Радић Небојша
  21. Секулић Дарко
  22. Симић Синиша
  23. Симић Стефан
  24. Старчевић Маја
  25. Станојевић Младен

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio