Списак ученика 2014/15

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА

Д Е Р В Е Н Т А

СПИСКОВИ УЧЕНИКА ПО ОДЕЉЕЊИМА

1 1 Разредница: Бориславка Цвијетић, дипл.ецц.

  1. Балешевић Бојана
  2. Вујић Николина
  3. Ђошан Жељка
  4. Ђурић Елена
  5. Ђуричић Јована
  6. Живанић Дајана
  7. Ковачевић Елма
  8. Ковачевић Нела
  9. Кузмановић Татјана
  10. Лазаревић Јована – (преписала се у другу школу)
  11. Лукић Матеја
  12. Малић Наташа
  13. Новаковић Николина
  14. Пијетловић Јелена
  15. Плавшић Мирјана
  16. Савић Дијана
  17. Савић Сњежана
  18. Сибинчић Јелена
  19. Смиљанић Тијана
  20. Топаловић Моника
  21. Топић Дарија
  22. Тривунчевић Сара
  23. Ћебић Наташа
  24. Шарац Наташа
  25. Јевић Милица

1 2 Разредница: Дијана Ћорић, дипл.ецц.

  1. Бајуковић Јелена
  2. Бјелошевић Владан
  3. Васлић Дарко
  4. Вујичић Дарко
  5. Вукмировић Ивана
  6. Гибаница Наташа
  7. Гозденовић Јелена
  8. Ђекић Дајана
  9. Ђурић Бојан
  10. Јевић Милица – ( 26.09.14. пре. се у екон. техн.)
  11. Јовичић Дајана
  12. Јошић Горан
  13. Карановић Душка
  14. Кресојевић Маја
  15. Купчак Катарина
  16. Латифовић Едина
  17. Малинић Бранкица
  18. Марић Моника
  19. Матић Вања
  20. Микеревић Маријана
  21. Николић Драгана
  22. Цвијановић Марина
  23. Чобановић Дајана
  24. Савић Слађана
  25. Прерадовић Срђан

1 3 Разредница: Весна Макри, дипл.инж.


  1. Адамовић Љубиша
  2. Бановић Горан
  3. Башић Вук
  4. Видић Бранислав
  5. Давидовић Бојан
  6. Ђекић Дејан
  7. Ђекић Стефан
  8. Живковић Биљана
  9. Илић Стефан
  10. Мишић Бојан
  11. Новић Сандра
  12. Патковић Анита
  13. Петковић Тамара
  14. Пјерановић Дајана
  15. Поповић Милош
  16. Поповић Синиша
  17. Радивојевић Зоран
  18. Радојчић Адријана
  19. Радошевић Данијел
  20. Станковић Саша
  21. Стокановић Данијел
  22. Трифуновић Дајана
  23. Тутњевић Горан
  24. Цвијетковић Дејан

1 4 Разредница: Биљана Јовичи, проф.


  1. Благојевић Марио
  2. Богосавац Горјана
  3. Вујичић Ведран
  4. Дробиловић Кристијан
  5. Ђурић Драгана
  6. Илић Игор
  7. Јовичић Дарко
  8. Каракаш Срђан
  9. Кукић Ђорђе
  10. Лејић Аријана
  11. Марић Младен
  12. Милаковић Татјана
  13. Николић Маја
  14. Новић Зоран
  15. Пантић Данијела
  16. Петрић Лука
  17. Поповић Дарио
  18. Радишковић Младен
  19. Радошевић Милена
  20. Раилић Стефан
  21. Сарандоски Бењамин
  22. Сивчевић Адријана
  23. Црнић Срђан
  24. Шогоровић Милош

1 5 Разредница : Милица Ратковац, дипл.инж.


  1. Ахметовић Јелена
  2. Аџић Данијел
  3. Бабић Синиша
  4. Бабић Сретен
  5. Веселиновић Леа
  6. Вукман Жељко
  7. Гаврић Слађана
  8. Ђујић Милица
  9. Ђукић Тамара
  10. Јаћимовић Георгије
  11. Јоканић Касандра
  12. Марић Ђорђе
  13. Милојевић Славиша
  14. Недић Наташа
  15. Николић Бранислав
  16. Плавшић Данијел
  17. Прерадовић Никола
  18. Сивчевић Ивана
  19. Симић Александар
  20. Тадић Бранко
  21. Тривуновић Борис
  22. Чпаловић Адмир
  23. Шогоровић Љубо
  24. Шукурма Горан

1 6 Разредник: Давор Тодорић, проф.

  1. Амиџић Ведран
  2. Богдановић Давид
  3. Бундавица Ахмет
  4. Вајић Славко
  5. Врачевић Александар
  6. Гојић Раденко
  7. Ђекић Дејан
  8. Ђекић Стефан
  9. Зећо Семир
  10. Јовановић Ђорђо
  11. Каиновић Момир
  12. Којић Данијел
  13. Концулић Огњен
  14. Кукић Ведран
  15. Кукић Милан
  16. Малић Горан
  17. Микеревић Данијел
  18. Микеревић Драган
  19. Мујановић Елдин
  20. Нединић Данијел
  21. Поповић Дејан
  22. Сантрач Бојан
  23. Симић Жељан
  24. Шево Милан

2 1 Разредница : Марица Родић, дипл.прав.


  1. Аџић Жељка
  2. Бабић Зоран
  3. Благојевић Сњежана
  4. Вајић Дајана
  5. Ветмић Данијела
  6. Вујичић Дајана
  7. Вујновић Тања
  8. Грозданић Емилија
  9. Дробић Бојана
  10. Живанић Жељана
  11. Зарић Оливера
  12. Иљић Тамара
  13. Катанић Весна
  14. Кљајић Дајана
  15. Кнежевић Јелена
  16. Мандић Ивана
  17. Нединић Сања
  18. Недић Вања
  19. Пазуревић Јована
  20. Панзаловић Дејана
  21. Петрић Андријана
  22. Пиркл Ирена
  23. Пуљановић Вања
  24. Секулић Николина
  25. Станић Дајана
  26. Субић Дајана

2 2 Разредница : Јелена Грабовац, проф.


  1. Бабић Ружа
  2. Бундавица Муриса
  3. Гвоздаревић Саво
  4. Гојковић Далиборка
  5. Ђекић Перица
  6. Илић Дајана
  7. Инић Сандра
  8. Јовић Мирјана
  9. Кнежевић Дејан
  10. Ковачевић Давор
  11. Ковачевић Дајана
  12. Малинић Мирјана
  13. Новић Николина
  14. Поповић Дарија
  15. Прљановић Вероника
  16. Радановић Сања
  17. Савић Јелена
  18. Сивчевић Вања
  19. Спасојевић Николина
  20. Станић Сарах
  21. Стојчић Данило
  22. Субић Небојша
  23. Тадић Марија
  24. Тодорић Драгиња
  25. Турудић Ведран
  26. Ћудић Радмила

2  3 Разредница : Маријана Јакшић Пијетловић, дипл.инж.

  1. Бабић Алмира
  2. Башић Драгана
  3. Башић Марко
  4. Веселиновић Мирослав
  5. Винчић Наташа
  6. Влајић Јелена
  7. Гроздановић Стефан
  8. Јосиповић Младен
  9. Комненовић Дарио
  10. Лазаревић Ананија
  11. Малинић Жељко
  12. Малић Бојан
  13. Малкић Дино
  14. Николић Ивана
  15. Новаковић Новица
  16. Панзаловић Кристијан
  17. Петрић Стефан
  18. Пилиповић Саша
  19. Симић Сања
  20. Станић Данијел
  21. Старчевић Јована
  22. Стојковић Ања
  23. Стојковић Јелена
  24. Тешић Драгана
  25. Ћорић Срђан
  26. Ћосић Данијел

4 Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

  1. Аџић Драго
  2. Бечић Сумеја
  3. Давидовић Сергеј
  4. Живанић Андреја
  5. Живанић Јована
  6. Јозић Игор
  7. Кљајић Саша
  8. Кнежевић Борис
  9. Лончар Никола
  10. Лукић Сузана
  11. Мандић Дарко
  12. Марић Станоје
  13. Марковић Младен
  14. Милојевић Жељко
  15. Мишић Милан
  16. Нухић Емир
  17. Пејић Милош
  18. Пијетловић Бојана
  19. Предраговић Данела
  20. Прерадовић Наташа
  21. Радановић Душан
  22. Родић Небојша
  23. Симић Синиша
  24. Станојевић Стефан
  25. Старчевић Маја
  26. Стојаковић Младен

2 5 Разредник : Љубиша Сибинчић, проф.

  1. Аврамов Олга
  2. Бабић Јована
  3. Гаврић Божидар
  4. Дујаковић Дарко
  5. Јоканић Бране
  6. Јоканић Новица
  7. Лејић Дубравко
  8. Малетић Бојан
  9. Марић данијел
  10. Мартинс Сергио Рикардо
  11. Милијаш Данијел
  12. Новић Којо
  13. Петровић Дајана
  14. Радишковић Александар
  15. Станић Предраг
  16. Стељић Раде
  17. Тадић Саша
  18. Тривуновић Маријана

2 6 Разредница: Миланка Пајдаковић, дипл.инж.

  1. Бојанић Младен
  2. Василић Бојан
  3. Јаћимовић Здравко
  4. Јоканић Здравко
  5. Ковачевић Горан
  6. Комненовић Иван
  7. Кукић Љубиша
  8. Малић Иван
  9. Марић Живота
  10. Миланковић Александар
  11. Новић Драган
  12. Новаковић Новица
  13. Петковић Марко
  14. Стјепановић Борислав
  15. Стјепановић Недељко
  16. Турудић Ведран
  17. Ћебеџија Срђан
  18. Чепаловић Седмир

3пт Разредница : Јадранка Кујача, проф.


  1. Бунић Дејана
  2. Вајић Жељко
  3. Видовић Дојчин
  4. Војиновић Драгана
  5. Гуњевић Ђорђе
  6. Дробић Дејан
  7. Ђалић Неда
  8. Живанић Милица
  9. Јосиповић Александра
  10. Којић Бојан
  11. Којић Љубиша
  12. Марић Ненад
  13. Марјановић Тања
  14. Мартић Дејан
  15. Милинчић Горан
  16. Милинчић Синиша
  17. Мујкановић Заим
  18. Ненадић Бојан
  19. Пијетловић Николина
  20. Пјерановић Сања
  21. Планинчевић Љиљана
  22. Радановић Милан
  23. Радановић Немања
  24. Радић Бранко
  25. Симић Дарко
  26. Симић Стефан
  27. Тепић Виолета
  28. Цвијетковић  Јелена
  29. Чолић Кристина
  30. Шатара Тамара 

3тт Разредница : Мирела Новић, проф.


  1. Бабић Виолета
  2. Батес Стефан
  3. Бојанић Сандра
  4. Гостић Данијела
  5. Дробиловић Жељана
  6. Ђекић Жана
  7. Ђекић Марица
  8. Ђеорђић Јелена
  9. Ђукић Александра
  10. Ђукић Бојан
  11. Ђуричић Слободан
  12. Зарић Дијана
  13. Кењало Никола
  14. Ковачевић Дајана
  15. Марић Ивана
  16. Микеревић Сузана
  17. Митровић Дарко
  18. Новаковић Никола
  19. Новић Дарио
  20. Пећанац  Далиборка
  21. Раилић Звјездана
  22. Стојаковић Нада
  23. Стојаковић Наташа
  24. Тепић Тања
  25. Ћорић Бојана
  26. Шинкарчук Данијела
3тст Разредница: Слађана Марић, проф.
  1. Аривуковић Ведран
  2. Аџић Марина
  3. Беуковић Данијела
  4. Бјелошевић Далибор
  5. Гибаница Ивана
  6. Гибаница Славен
  7. Гојић Дајана
  8. Гојић Драгана
  9. Дарадан Хелена
  10. Ђукић Свјетлана
  11. Живковић Николина
  12. Инђић Каролина
  13. Јегић Елвира
  14. Јеличић Радослав
  15. Лазаревић Драгана
  16. Лисица Кристина
  17. Милинковић Бојан
  18. Нединић Невена
  19. Недић Никола
  20. Николић Ивана
  21. Пријевић Марина
  22. Радишковић Дарио
  23. Радојчић Николина
  24. Раковић Николина
  25. Секулић Јелена
  26. Симић Даниел
  27. Симић Дариа
  28. Станојевић Слађана
  29. Топаловић Драгана

3а Разредник : Жељко Будимир, дипл.инж.

  1. Ђукић Синиша
  2. Антуновић Дејан
  3. Вајић Дејан
  4. Вајић Дражен
  5. Вејић Миле
  6. Вујчић Душан
  7. Долић Душко
  8. Душанић Велимир
  9. Ђекић Милош
  10. Ђекић Саша
  11. Живанић Славен
  12. Јелић Слађан
  13. Јовичић Небојша
  14. Ковачевић Стефан
  15. Кремић Кенан
  16. Кукић Наде
  17. Кулага Даријо
  18. Марић Ђорђе
  19. Микеревић Мирослав
  20. Милошевић Младен
  21. Новић Стефан
  22. Петковић Славко
  23. Прерадовић Радован
  24. Савић Ведран
  25. Старчевић Данијел
  26. Старчевић Н. Данијел
  27. Стјепановић Данијел
  28. Стјепановић Дејан
  29. Топаловић Александар
  30. Тошић Ђорђе
  31. Цвијановић Митар

3к Разредница: Велинка Орашанин, проф.


  1. Аџић Слађана
  2. Аџић Сњежана
  3. Веселиновић Јадранка
  4. Врачевић Милан
  5. Гвозденовић Немања
  6. Глишић Игор
  7. Драгишић Тина
  8. Ђукић Саша
  9. Ђуричић Иван
  10. Зарић Сара
  11. Ивковић Борис
  12. Ивковић Немања
  13. Кнежевић Драган
  14. Ковачевић Јелена
  15. Малић Илија
  16. Никодиновић Стефан
  17. Петровић Дејан
  18. Петрушић Синиша
  19. Поробић Амнес
  20. Станивуковић Селма
  21. Стокановић Дејан
  22. Субић Бранислав
  23. Тепић Дејан
  24. Трифуновић Теодор

4 пт1 Разредник: Младен Ђури, дипл.инж.


  1. Бардак Стефан
  2. Дрљача Драгана
  3. Живанић Игор
  4. Живанић Наташа
  5. Јовичић Недељко
  6. Калаковић Бране
  7. Концулић Славка
  8. Кузмановић Огњен
  9. Малић Зоран
  10. Малић Милијана
  11. Марић Вељко
  12. Марјановић Дајана
  13. Марјановић Душко
  14. Микеревић Александар
  15. Микеревић Бојан
  16. Милаковић Златко
  17. Милановић Андреа
  18. Миличић Сања
  19. Митровић Рада
  20. Пећић Бојан
  21. Пећић Недо
  22. Плавшић Слађан
  23. Прозорац Инес
  24. Радојчић Душка
  25. Стојаковић Александра
  26. Теофиловић Ранка
  27. Ћосић Дејан
  28. Ћосић Петар
  29. Цвијетковић Дајана
  30. Чепаловић Јасмин

4пт2 Разредница: Валентина Фрањи, дипл.инж.


  1. Башић Стефан
  2. Билић Александра
  3. Гаврић Мики
  4. Глувак Александар
  5. Гојковић Младен
  6. Дејановић Ведран
  7. Кнежевић Перица
  8. Ковачевић Бојан
  9. Ковачевић Драгана
  10. Којић Дејана
  11. Кулага Никола
  12. Лазаревић Драган
  13. Матић Александар
  14. Мишић Љубиша
  15. Николић Виолета
  16. Нухић Дамир
  17. Пала Харис
  18. Радишковић Немања
  19. Савић Борис
  20. Симић Дајана
  21. Стојаковић Данијела
  22. Тадић Дарио
  23. Тепић Дејан
  24. Тепић Мира
  25. Ћорић Љубиша
  26. Ћудић Тијана
  27. Чаушевић Лејла

4ет Разредница: Борка Штули, дипл.ецц.


  1. Бркић Мирјана
  2. Васић Моника
  3. Вученовић Јелена
  4. Гојић Николина
  5. Димитријевић  Бојана
  6. Ђекић Драгана
  7. Ђокић Данијела
  8. Ђукић Александра
  9. Ђукић Гордана
  10. Евђенић Тамара
  11. Јосиповић Кристина
  12. Јосиповић Милица
  13. Кузмановић Рената
  14. Маричић Бојана
  15. Матић Дајана
  16. Милић Александар
  17. Ненић Наталија
  18. Николић Вања
  19. Панзаловић Маја
  20. Пашић Драгана
  21. Плавшић Наташа
  22. Радовановић Жељана
  23. Сивчевић Валентина
  24. Тадић Стефан
  25. Танић Дајана
  26. Трифуновић ведрана
  27. Чобановић Наташа
  28. Чолић Дејан
  29. Шогоровић Марко

4тст Разредница: Драгана Стевановић, дипл.ецц.

  1. Аксентић Љубинка
  2. Аничић Сандра
  3. Влајић Невана
  4. Дробиловић Драгана
  5. Ђекић Драгана
  6. Ђурић Магдалена
  7. Јоканић Катарина
  8. Керкез Јелена
  9. Ковачевић Славен
  10. Кузамановић Жељка
  11. Кукић Данијела
  12. Кушмић Адела
  13. Легеновић Јелена
  14. Мајсторовић Смиља
  15. Мандић Сузана
  16. Марић Драгана
  17. Марић Јасна
  18. Марковић Бранислав
  19. Миловановић Снежана
  20. Пашалић Огњен
  21. Радановић Драган
  22. Симић Биљана
  23. Симић Слађана
  24. Стјепановић Живана
  25. Стојаковић Јелена
  26. Стојчић Драгана
  27. Субић Ангелина
  28. Субић Наташа
  29. Трњанац  Стефан
  30. Чартоловни Петар


Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio