Списак ученика 2015/16

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА ДЕРВЕНТА

1-1   ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Борка Штулић, дипл.ецц.


  1. Аџић Љиљана
  2. Бабић Теодора
  3. Васелић Јелена
  4. Винчић Валентина
  5. Врачевић Јелена
  6. Зорић Маја
  7. Илић Марина
  8. Кајтез Бојана
  9. Ковачевић Сања
  10. Кузмановић Јелена
  11. Латиновић Сања
  12. Малкић Сабрина
  13. Марјановић Сања
  14. Мишић Бојана
  15. Новаковић Јелена
  16. Перић Кристина
  17. Пијетловић Тина
  18. Радановић Дијана
  19. Раилић Николина
  20. Репија Марија
  21. Симић Сандра
  22. Спасојевић Љиљана
  23. Станић Андреа
  24. Тодорић Раденко
  25. Топић Тамара
  26. Цвијановић Адриана

1-2  ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Милица Ратковац, дипл.инж.

  1. Бечић Сеад
  2. Благојчић Тамара
  3. Бојанић Нинко
  4. Бркић Марина
  5. Бунић Дајана
  6. Вујичић Јована
  7. Ђурић Александар
  8. Ђурић Драгана
  9. Земуновић Кристина
  10. Јосиповић Ивана
  11. Кузмановић Јована
  12. Марић Драгана
  13. Марић Драго
  14. Марјановић Милана
  15. Мршић Жељана
  16. Мујичић Алмир
  17. Наградић Александра
  18. Пејаковић Немања
  19. Пазуревић Горан
  20. Пијетловић Јелена
  21. Плавшић Жељана
  22. Ружичић Анастасија
  23. Симић Дајана
  24. Старчевић Вероника
  25. Тривић Николина
  26. Чолић Ведран

1-3     ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Валентина Фрањић, дипл.инж.

  1. Видовић Игор
  2. Врачевић Драган
  3. Голубовић Александра
  4. Грозданић Срђан
  5. Делић Невена
  6. Дробић Винка
  7. Илић Младен
  8. Концулић Марко
  9. Кресојевић Стефан
  10. Марјановић Андреја – Марија
  11. Матић Драгана
  12. Милаковић Николина
  13. Михић Анђела
  14. Никодиновић Филип
  15. Новић Зорана
  16. Прерадовић Сњежана
  17. Продановић Николина
  18. Радић Раденко
  19. Симић Јована
  20. Слијепчевић Данијел
  21. Теофиловић Рајка
  22. Тривић Миодраг
  23. Ћорић Данијела
  24. Цвијановић Срђан
  25. Чечавац Анђела
  26. Шакановић Давид

1-5    КУВАР

Разредница: Велинка Орашанин, проф.

  1. Врачевић Мира
  2. Вугдалић Зијад
  3. Дедић Ђула
  4. Ђурђевић Драгана
  5. Јевић Сузана
  6. Ковачевић Дејан
  7. Ковачевић Миодраг
  8. Марић Божана
  9. Мршић Маринко
  10. Петковић Александра
  11. Пијетловић Стефан
  12. Поповић Бојан
  13. Прерадовић Никола
  14. Савић Драган
  15. Секулић Наташа
  16. Трифуновић Мирела

1-52 КОНОБАР

Разредница: Милена Васић, дипл.ецц.

  1. Аџић Перо
  2. Драгић Трајко
  3. Жужа Небојша
  4. Илић Јована
  5. Куђељић Гвозден
  6. Марић Немања
  7. Марић Младен
  8. Павичић Наташа
  9. Плавшић Данијел
  10. Плавшић Наташа
  11. Раилић Дејан
  12. Скендеровски Александра
  13. Стојаковић Данијела
  14. Тривуновић Раденка
  15. Чепаловић Адмир
  16. Тешић Саша

1-6   БРАВАР/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредница: Сњежана Благојевић, проф.

  1. Бојић Стефан
  2. Бркић Душко
  3. Гибаница Ненад
  4. Даниловић Кристијан
  5. Ђукић Давид
  6. Ђурђевић Урош
  7. Зећо Земир
  8. Илић Александар
  9. Јевтић Дамјан
  10. Маринковић Дејан
  11. Милинковић Данијел
  12. Милинковић Миленко
  13. Милојевић Синиша
  14. Митрић Синиша
  15. Митровић Владан
  16. Пијетловић Дарко
  17. Радановић Боре
  18. Радановић Славен
  19. Спасенић Дејан
  20. Старчевић Дејан
  21. Стојчић Мирко
  22. Топић Невен
  23. Хамзић Армин
  24. Чолић Станоје

2-1   ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Бориславка Цвијетић, дипл.ецц.

  1. Балешевић Бојана
  2. Видаковић Николина
  3. Вујић Николина
  4. Ђошан Жељка
  5. Ђуричић Јована
  6. Ђурић Елена
  7. Живанић Дајана
  8. Јевић Милица
  9. Ковачевић Елма
  10. Ковачевић Нела
  11. Кузмановић Татјана
  12. Лукић Матеја
  13. Малић Наташа
  14. Новаковић Николина
  15. Пијетловић Анђела
  16. Пијетловић Јелена
  17. Плавшић Мирјана
  18. Савић Дијана
  19. Савић Сњежана
  20. Сибинчић Јелена
  21. Смиљанић Тијана
  22. Топаловић Моника
  23. Топић Дарија
  24. Тривунчевић Сара
  25. Ћебић Наташа
  26. Шарац Наташа

2-2   ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Дијана Ћорић, дипл.ецц.

  1. Бајуковић Јелена
  2. Бјелошевић Владан
  3. Васлић Дарко
  4. Вујичић Дарко
  5. Вукмировић Ивана
  6. Гибаница Наташа
  7. Гозденовић Јелена
  8. Ђекић Дајана
  9. Ђурић Бојан
  10. Јовичић Дајана
  11. Јошић Горан
  12. Карановић Душко
  13. Кресојевић Маја
  14. Купчак Катарина
  15. Латифовић Едина
  16. Малинић Бранкица
  17. Марић Моника
  18. Матић Вања
  19. Микеревић Маријана
  20. Прерадовић Срђан
  21. Савић Слађана
  22. Цвијановић Марина
  23. Чобановић Дајана

2-3   ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Весна Макрић, дипл.инж.

  1. Адамовић Љубиша
  2. Бановић Горан
  3. Башић Вук
  4. Видић Бранислав
  5. Давидовић Бојана
  6. Ђекић Дејан
  7. Ђекић Стефан
  8. Ђукић Лука
  9. Живковић Биљана
  10. Илић Стефан
  11. Јаћимовић Георгије
  12. Мишић Бојан
  13. Новић Сандра
  14. Патковић Анита
  15. Петковић Тамара
  16. Пјерановић Дајана
  17. Поповић Милош
  18. Поповић Синиша
  19. Радивојевић Зоран
  20. Радојчић Адријана
  21. Радошевић Данијел
  22. Стокановић Данијел
  23. Трифуновић Дајана
  24. ТутниловићГоран
  25. Цвијетковић Дејан

2-4   ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Биљана Јовичић, проф.

  1. Бановић Марија
  2. Благојевић Марио
  3. Богосавац Горјана
  4. Вујчић Ведран
  5. Дробиловић Кристијан
  6. Ђурић Драгана
  7. Илић Игор
  8. Јовичић Дарко
  9. Каракаш Срђан
  10. Кукић Ђорђе
  11. Лејић Аријана
  12. Милаковић Татјана
  13. Николић Маја
  14. Новић Зоран
  15. Пантић Данијела
  16. Поповић Дарио
  17. Радишковић Младен
  18. Радошевић Милена
  19. Раилић Стефан
  20. Сарандоски Бењамин
  21. Сивчевић Адријана
  22. Топић Габријел
  23. Црнић Срђан
  24. Шогоровић Милош

2-5   КУВАР/КОНОБАР

Разредница: Драгана Стевановић, дипл.ецц.

  1. Ахметовић Јелена
  2. Аџић Данијел
  3. Бабић Синиша
  4. Бабић Сретен
  5. Бајрић Адис
  6. Веселиновић Леа
  7. Гаврић Слађана
  8. Ђујић Милица
  9. Ђукић Тамара
  10. Јоканић Касандра
  11. Јоканић Бране
  12. Марић Ђорђе
  13. Матић Матеа
  14. Милојевић Славиша
  15. Недић Наташа
  16. Николић Бранислав
  17. Николић Зоран
  18. Сивлевић Ивана
  19. Тадић Бранко
  20. Тривуновић Борис
  21. Ћудић Живко
  22. Чанчаревић Ружица
  23. Шогоровић Љубо
  24. Шукурма Горан

2-6  БРАВАР/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредник: Давор Тодорић, проф.


  1. Амиџић Ведран
  2. Богдановић Давид
  3. Бундавица Ахмет
  4. Вајић Славко
  5. Врањеш Предраг
  6. Врачевић Александар
  7. Гојић Раденко
  8. Давидовић Данијел
  9. Ђекић Дејан
  10. Ђекић Стефан
  11. Јовановић Ђорђо
  12. Каиновић Момир
  13. Којић Данијел
  14. Концулић Огњен
  15. Малић Горан
  16. Марић Миле
  17. Микеревић Данијел
  18. Микеревић Драган
  19. Мујановић Елдин
  20. Нединић Данијел
  21. Петрић Лука
  22. Поповић Дејан
  23. Сантрач Бојан
  24. Симић Жељан
  25. Зећо Семир
  26. Шево Милан
  27. Кукић Ведран
  28. Кукић Милан

3-1   ПОСЛОВНО ПРАВНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Марица Родић, дипл.прав.

  1. Аџић Жељка
  2. Бабић Зоран
  3. Благојевић Сњежана
  4. Вајић Дајана
  5. Ветмић Данијела
  6. Вујичић Дајана
  7. Грозданић Емилија
  8. Дробић Бојана
  9. Живанић Жељана
  10. Зарић Оливера
  11. Иљић Тамара
  12. Катанић Весна
  13. Кљајић Дајана
  14. Кнежевић Јелена
  15. Мандић Ивана
  16. Нединић Сања
  17. Недић Вања
  18. Пазуревић Јована
  19. Панзаловић Дејана
  20. Пиркл Ирена
  21. Пуљановић Вања
  22. Радановић Виолета
  23. Секулић Николина
  24. Станић Дајана
  25. Субић Дајана

3-2   ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Ступар Бранка, проф.

  1. Бабић Ружа
  2. Бундавица Муриса
  3. Гвоздаревић Саво
  4. Гојковић Далиборка
  5. Ђекић Перица
  6. Илић Дајана
  7. Инић Сандра
  8. Јовић Мирјана
  9. Кнежевић Дејан
  10. Ковачевић Давор
  11. Ковачевић Дајана
  12. Малинић Мирјана
  13. Маринковић Наташа
  14. Новић Николина
  15. Поповић Дарија
  16. Прљановић Вероника
  17. Радановић Сања
  18. Савић Јелена
  19. Сивчевић Вања
  20. Симић Далибор
  21. Спасојевић Николина
  22. Станић Сарах
  23. Стојчић Данило
  24. Тадић Марија
  25. Тодорић Драгиња
  26. Ћудић Радмила
  27. Ђукић Александра

3-3   ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Маријана Јакшић Пијетловић, дипл.инж.


  1. Бабић Алмира
  2. Башић Драгана
  3. Башић Марко
  4. Веселиновић Мирослав
  5. Винчић Наташа
  6. Влајић Јелена
  7. Гроздановић Стефан
  8. Јосиповић Младен
  9. Комненовић Дарио
  10. Лазаревић Ананија
  11. Малинић Жељко
  12. Малкић Дино
  13. Мичић Бојана
  14. Николић Ивана
  15. Панзаловић Кристијан
  16. Петрић Стефан
  17. Пилиповић Саша
  18. Симић Сања
  19. Станић Данијел
  20. Старчевић Јована
  21. Стојковић Ања
  22. Стојковић Јелена
  23. Тадић Јован
  24. Тешић Драгана
  25. Ћорић Срђан
  26. Ћосић Данијел

3-4    ВЕТЕРИНАРСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

  1. Аџић Драго
  2. Давидовић Сергеј
  3. Живанић Јована
  4. Јозић Игор
  5. Кљајић Саша
  6. Кнежевић Борис
  7. Лончар Никола
  8. Лукић Сузана
  9. Марић Станоје
  10. Мандић Дарко
  11. Марковић Душан
  12. Милојевић Жељко
  13. Мишић Милан
  14. Нухић Емир
  15. Пијетловић Бојана
  16. Пијетловић Силвана
  17. Пејић Милош
  18. Предраговић Данела
  19. Прерадовић Наташа
  20. Радановић Душан
  21. Радић Небојша
  22. Секулић Дарко
  23. Симић Синиша
  24. Симић Стефан
  25. Старчевић Маја
  26. Станојевић Младен

3-5  КУВАР

Разредник: Љубиша Сибинчић, проф.


  1. Бабић Јована
  2. Бечић Сумеја
  3. Гаврић Божидар
  4. Дујаковић Дарко
  5. Живанић Андреа
  6. Јоканић Новица
  7. Леић Дубравко
  8. Малетић Бојан
  9. Марић Данијел
  10. Мартинс Сергио Рикардо
  11. Милијаш Данијел
  12. Новић Којо
  13. Петрић Андријана
  14. Петровић Дејан
  15. Радишковић Александар
  16. Станић Предраг
  17. Стељић Раде
  18. Тадић Саша
  19. Тривуновић Маријана
  20. Ћорић Дејан

3-6 БРАВАР/ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ

Разредница: Миланка Пајдаковић, дипл.инж.


  1. Бојанић Младен
  2. Василић Бојан
  3. Јоканић Здравко
  4. Јачимовић Здравко
  5. Кукић Љубиша
  6. Комненовић Иван
  7. Ковачевић Горан
  8. Милановић Александар
  9. Марић Живота
  10. Малић Иван
  11. Новић Драган
  12. Новаковић Новица
  13. Петковић Марко
  14. Стјепановић Недељко
  15. Стјепановић Борислав
  16. Субић Небојша
  17. Турудић Ведран
  18. Ћебеџија Срђан
  19. Чепаловић Седмир
  20. Бећаревиш Саша
  21. Брезовац Миодраг

4пт  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Јадранка Кујача, проф.


  1. Бунић Дејана
  2. Вајић Жељко
  3. Видовић Дојчин
  4. Гуњевић Ђорђе
  5. Дробић Дејан
  6. Ђалић Неда
  7. Живанић Милица
  8. Јосиповић Александра
  9. Којић Бојан
  10. Којић Љубиша
  11. Марић Ненад
  12. Марјановић Тања
  13. Мартић Дејан
  14. Милинчић Горан
  15. Милинчић Синиша
  16. Мујкановић Заим
  17. Ненадић Бојан
  18. Пијетловић Николина
  19. Пјерановић Сања
  20. Планинчевић Љиљана
  21. Радић Бранко
  22. Радановић Милан
  23. Радановић Немања
  24. Симић Дарко
  25. Симић Стефан
  26. Тепић Виолета
  27. Цвијетковић  Јелена
  28. Чолић Кристина
  29. Шатара Тамара

4тт ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Весна Лепир, проф.

  1. Блатешић Милан
  2. Бојанић Сандра
  3. Гостић Данијела
  4. Дробиловић Жељана
  5. Ђекић Жана
  6. Ђекић Марица
  7. Ђеорђић Јелена
  8. Ђукић Бојан
  9. Ђуричић Слободан
  10. Зарић Дијана
  11. Кењало Никола
  12. Ковачевић Дајана
  13. Марић Ивана
  14. Микеревић Сузана
  15. Митрић Жељана
  16. Митровић Дарко
  17. Новић Дарио
  18. Новаковић Никола
  19. Пећанац  Далиборка
  20. Раилић Звјездана
  21. Стојаковић Наташа
  22. Стојановић Нада
  23. Ћорић Бојана
  24. Шинкарчук Данијела

4-тст ТУРИСТИЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредница: Слађана Марић, проф.


  1. Аривуковић Ведран
  2. Аџић Марина
  3. Беуковић Данијела
  4. Бјелошевић Далибор
  5. Гојић Дајана
  6. Гојић Драгана
  7. Гибаница Ивана
  8. Гибаница Славен
  9. Дарадан Михаела
  10. Ђурић Свјетлана
  11. Живковић Николина
  12. Инђић Каролина
  13. Јеличић Радослав
  14. 14.Ковачевић Јелена
  15. Лазаревић Драгана
  16. Лисица Кристијан
  17. Милинковић Бојан
  18. Нединић Невена
  19. Недић Никола
  20. Николић Ивана
  21. Пријевић Марина
  22. Радишковић Дарио
  23. Радојчић Николина
  24. Раковић Николина
  25. Секулић Јелена
  26. Симић Даниел
  27. Симић Дариа
  28. Станојевић Слађана
  29. Топаловић Драгана

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio