Списак ученика 2017/18

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА

Д Е Р В Е НТ А

Број : 01 -755/2017.

Дана,  08.09. 2017.

Списак ученика  школска  2017/2018.


1 1   ПОСЛОВНО-ПРАВНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Марица Родић, дипл. прав.

  1. Амиџић Јасмина
  2. Божић Милена
  3. Васић Тамара
  4. Даниловић Николина
  5. Ђаковић Сњежана
  6. Ђујић Ведрана
  7. Јовановић Наташа
  8. Кнежевић Јована
  9. Којић Оливера
  10. Којић Тања
  11. Латиновић Драгана
  12. Латиновић Мартина
  13. Мартић Тамара
  14. Мартић Тамара
  15. Милић Стефан
  16. Пашалић Тијана
  17. Плавшић Милана
  18. Поповић Дајана
  19. Радановић Сандра
  20. Радановић Сузана
  21. Раилић Бојана
  22. Ратковић Дајана
  23. Ристић Јована
  24. Спасенић Александра


1 2 ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Душица Станковић-Ђукић, проф.


  1. Амиџић Селмин  – исписала се
  2. Ахмић Дино
  3. Гозденовић Јована
  4. Дујаковић Сара
  5. Ђурић Раденко
  6. Ивановић Јасна
  7. Инић Наташа
  8. Јеличић Андријана
  9. Квакић Елвис
  10. Кнежевић Јована
  11. Милановић Андреа
  12. Милинчић  Јована
  13. Мршић Мирјана
  14. Недић Николина
  15. Нухић Белма
  16. Нухић Неџад
  17. Пејанић Александра
  18. Радановић Весна
  19. Радановић Катарина
  20. Радић Небојша
  21. Савић Андреа
  22. Савковић Јован
  23. Сибинчић Ана
  24. Станојевић Тамара


1 3  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Давор Тодорић, проф.

  1. Башић Кристијан   – прешао у 1-6
  2. Богдан Милан
  3. Бојанић Бојана
  4. Видић Николина
  5. Илић Лука
  6. Илић Николина
  7. Јелић Александра
  8. Кнежевић Ненад
  9. Ковачевић Дајана
  10. Марић Ирена
  11. Матић Дејан
  12. Милановић Борис  – прешао у 1-6
  13. Милинчић Сара
  14. Милишић Бојана
  15. Новаковић Владимир
  16. Радановић Милош
  17. Радојчић Драгана
  18. Раилић Данијела
  19. Смиљић Андреа
  20. Ступар Синиша
  21. Танасић Дејан
  22. Тешић Драгана
  23. Ћорић Игор
  24. Ћургуз Игор


1  4 ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Маријана Јакшић – Пијетловић, дипл. инж.

  1. Антуновић Андреа
  2. Бојић Дејан
  3. Винчић Александар
  4. Голубовић Илијана
  5. Гостић Ведран
  6. Дробиловић Марко
  7. Ерић Немања
  8. Кецман Марија
  9. Ковачевић Милан
  10. Ковачевић Саша
  11. Куђељић Николина
  12. Малић Ведран
  13. Матић Игор
  14. Михић Драгомир
  15. Петрушић Славен
  16. Рауковић Дајана
  17. Станић Сандра
  18. Теофиловић Наталија
  19. Тепић Дајана
  20. Тешић Јована
  21. Холовка Јелена
  22. Чечавац Мирослав
  23. Шљука Горан
  24. Блажић Милица – пребацила се у 1-5


1  5  УГОСТИТЕЉИ – КУВАРИ

Разредник: Драгана Стевановић, дипл. оец.

  1. Ајваз Тамара
  2. Аџић Валентина
  3. Блажић Милица
  4. Васлић Данијел
  5. Делић Иван
  6. Ђекић Александар
  7. Ђукић Слађана
  8. Ђурић Драженка
  9. Ђурић Миленко
  10. Кузмановић Марио
  11. Кукић Горан
  12. Мандић Марио
  13. Марић Душко
  14. Мартић Милош
  15. Милинчић Анита
  16. Мишић Јелена
  17. Мишић Невена
  18. Нединић Марко
  19. Недић Милош
  20. Париповић Зорица
  21. Петковић Милан
  22. Поповић Сњежана
  23. Радовановић Александар
  24. Спасенић Стефан
  25. Ћудић Дијана


1  6 ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ / ВАРИЛАЦ

Разредник: Бети Вујичић Пантић, проф.

  1. Аџић Маријо
  2. Бардак Петар
  3. Башић Кристијан
  4. Богдановић Стефан
  5. Брадоњић  Стефан
  6. Вајић Дарко
  7. Војновић Дарко
  8. Вујиновић Марко
  9. Душанић Давид
  10. Ђекић Ненад
  11. Ђукић Маринко
  12. Живанић Саво
  13. Којић Срђан
  14. Малић Зоран
  15. Малић Стефан
  16. Марић Драган
  17. Микеревић Драгољуб
  18. Милановић Борис
  19. Новаковић Мане
  20. Пејановић Миле
  21. Радошевић Александар
  22. Слијепчевић Стефан
  23. Станић Андријан
  24. Старчевић Станиша
  25. Танасић Александар – Саша


2  1   ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Марић Слађана, проф.

  1. Аксентић Анђела
  2. Асентић Габријела
  3. Видовић Јована
  4. Вукичевић Дејана
  5. Гвоздаревић Драгана
  6. Ђекановић Андријана
  7. Зец Татјана
  8. Калањ Николина
  9. Ковачевић Наталија
  10. Малић Јелена
  11. Малић Хелена
  12. Недић Тамара
  13. Пејаковић Вања
  14. Плавшић Невена
  15. Пријевић Сара
  16. Прљановић Валентина
  17. Радановић Марина
  18. Рекић Фина
  19. Спасенић Дарио
  20. Стјепановић Дајана
  21. Тадић Андреа
  22. Тадић Бојана
  23. Тадић Сара
  24. Топаловић Марина
  25. Усорац Николина


2. 3  ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Младен Ђурић, дипл. инж.

  1. Винчић Михајло
  2. Гаврић Бојана
  3. Гојић Немања
  4. Делић Весељко
  5. Дујаковић Роберт
  6. Игњић Борис
  7. Илић Данијела
  8. Јовчић Слађан
  9. Кнежевић Сандр
  10. Којић Небојша
  11. Кукић Јелена
  12. Латиновић Јована
  13. Марић Зорана
  14. Матић Данијела
  15. Микеревић Слађана
  16. Милошевић Ана
  17. Ненић Николас
  18. Плавшић Милан
  19. Поповић Анђела
  20. Прљановић Дејан
  21. Рељић Дарко
  22. Савић Владимир
  23. Сарић Ивана
  24. Станић Дејан
  25. Стојковић Валентина
  26. Теофиловић Надиа
  27. Тодорић Адријана
  28. Томинчић Дајана


2  4 ВЕТЕРИНАРСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Гордан Јелисић, др. Ветерине

  1. Бабић Рада
  2. Благојевић Марко
  3. Винчић Хелена
  4. Делић Бојан
  5. Драгишић Стефани
  6. Дробиловић Игор
  7. Думанић Дејан
  8. Ђурић Александра
  9. Живанић Данијел
  10. Живанић Мартин
  11. Јутрић Далибор
  12. Ковачевић Славица
  13. Кузмановић Неда
  14. Милинчић Зоран
  15. Петрић Александар
  16. Пеулић Андреја
  17. Пијетловић Дамјан
  18. Пијетловић Јелена
  19. Пијетловић Петар
  20. Савовић Александар
  21. Симић Дејан
  22. Станојевић Лазар
  23. Терзић Дејан
  24. Топаловић Александар
  25. Цвјетковић Миленко
  26. Шаврљуга Дејан
  27. Шпрља Јован


2  5  КУВАР – КОНОБАР

Разредник: Весна Лепир, проф.

  1. Баран Томислав
  2. Беуковић Ведран
  3. Бојанић Дамјан
  4. Ђекановић Сњежана
  5. Ђекановић Стефан
  6. Ђукић Алекс
  7. Зрилић Радомир
  8. Илић Слађан
  9. Јевић Саша
  10. Јовић Дајана
  11. Каракаш Стеефан
  12. Кокановић Кристијан
  13. Кресојевић Дајана
  14. Мариловић Јован
  15. Милановић Татјана
  16. Милојевић Синиша
  17. Николић Зорана
  18. Новић Невена
  19. Пијетловић Вања
  20. Радишковић Драган
  21. Савковић Драгана
  22. Симић Маринко
  23. Станић Сњежана
  24. Сувајац Игор
  25. Чаушевић Омер
  26. Чепаловић Нардина
  27. Чолић Дејан


2  6 ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ – ВАРИЛАЦ

Разредник: Миланка Пајдаковић, дипл. инж.

  1. Ахмић Ален
  2. Башић Стефан
  3. Блажић Стефан
  4. Бојанић Дражен
  5. Веселиновић Андреј
  6. Вржина Давид
  7. Вучковић Душко
  8. Гостимировић Давид
  9. Даниловић Славен
  10. Ђекић Милан
  11. Ђерман Данијел
  12. Ђуричић Срђан
  13. Илић Немања
  14. Ковачевић Виданко
  15. Марић Саша
  16. Милановић Кристијан
  17. Пејић Немања
  18. Секулић Бојан
  19. Симикић Дарио
  20. Слијепчевић Срђан
  21. Спасенић Славен
  22. Станић Драган
  23. Стјепановић Дарио
  24. Тадић Александар
  25. Тадић Игор
  26. Цвијановић Никола
  27. Чепаловић Ајдин


3  1  ПОСЛОВНО – ПРАВНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Драгана Голуб, дипл. оец.

  1. Аџић Љиљана
  2. Бабић Теодора
  3. Васелић Јелена
  4. Винчић Валентина
  5. Врачевић Јелена
  6. Зорић Маја
  7. Илић Марина
  8. Кајтаз Бојана
  9. Ковачевић Сања
  10. Кузмановић Јелена
  11. Латиновић Сања
  12. Малкић Сабрина
  13. Марјановић Сања
  14. Мишић Бојана
  15. Новаковић Јелена
  16. Перић Кристина
  17. Пијетловић Тина
  18. Радановић Дијана
  19. Раилић Николина
  20. Репија Марија
  21. Симић Сандра
  22. Спасојевић Љиљана
  23. Станић Андреа
  24. Тодорић Раденко
  25. Топић Тамара
  26. Цвијановић Адриана


3   2  ТРГОВАЧКИ  ТЕХНИЧАРИ

Разредник: Тања Добриловић, дипл. инж.

  1. Бечић Сеад
  2. Благојчић Тамара
  3. Бојанић Нинко
  4. Бркић Марина
  5. Бунић Дајана
  6. Ведран Чолић
  7. Вујичић Јована
  8. Ђурић Александар
  9. Ђурић Драгана
  10. Евђенић Сузана
  11. Жељана Плавшић
  12. Земуновић Кристина
  13. Јосиповић Ивана
  14. Кузмановић Јована
  15. Марић Драгана
  16. Марић Драго
  17. Марјановић Милена
  18. Мујчић Алмир
  19. Наградић Александар
  20. Пазуревић Горан
  21. Пејаковић Немања
  22. Пијетловић Јелена
  23. Ружић Анастасија
  24. Симић Дајана
  25. Старчевић Вероника
  26. Тривић Николина


3  3   ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Валентина Франић, дипл. инж.

  1. Видовић Игор
  2. Врачевић Драган
  3. Голубовић Александра
  4. Грозданић Срђан
  5. Делић Невена
  6. Дробић Винка
  7. Илић Младен
  8. Концулић Марко
  9. Кресојевић Стефан
  10. Маријановић Андреја
  11. Матић Драгана
  12. Милаковић Николина
  13. Михић Анђела
  14. Никодиновић Филип
  15. Новић Зорана
  16. Прерадовић Сњежана
  17. Продановић Николина
  18. Радић Раденко
  19. Симић Јована
  20. Слијепчевић Данијел
  21. Станковић Теа
  22. Стојић Наташа
  23. Теофиловић  Рајка
  24. Тривић Миодраг
  25. Ћорић Данијела
  26. Цвијановић Срђан
  27. Чечавац Анђела
  28. Шакановић Давид


3  5 1      КУВАРИ

Разредник: Љиљана Балешевић, дипл. инж.

  1. Врачевић Мира
  2. Вугдалић Зијад
  3. Ђурђевић Драгана
  4. Ковачевић Дејан
  5. Ковачевић Миодраг
  6. Марић Божана
  7. Мршић Маринко
  8. Петковић Александра
  9. Пијетловић Стефан
  10. Поповић Бојан
  11. Прерадовић Никола
  12. Савић Драган
  13. Савић Сњежана
  14. Секулић Наташа
  15. Ступар Невена
  16. Трифуновић Мирела


3  5 2    КОНОБАРИ

Разредник: Милена Васић, дипл. оец.

  1. Данијела Стојаковић
  2. Драгић Трајко
  3. Жужа Небојша
  4. Илић Јована
  5. Куђељић Гвозден
  6. Марић  Немања
  7. Микеревић Данијел
  8. Мирић Младен
  9. Плавшић  Даније
  10. Плавшић Наташа
  11. Раилић Дејан
  12. Скендеровски Александра
  13. Тешић Саша
  14. Тодоровић Дијана
  15. Тривуновић Раденка
  16. Чепаловић Адмир



3  6      ОБРАЂИВАЧ МЕТАЛА РЕЗАЊЕМ –ВАРИЛАЦ

Разредник: Жељко Будимир, дипл. инж.

  1. Бојић Стефан
  2. Бркић Душко
  3. Гибаница Ненад
  4. Давидовић Данијел
  5. Ђукић Давид
  6. Ђурђевић Урош
  7. Зећо Земир
  8. Илић Александар
  9. Јевтић Дамјан
  10. Маринковић Дејан
  11. Милинковић Данијел
  12. Милинковић Миленко
  13. Милојевић Синиша
  14. Митрић Стефан
  15. Митровић Владан
  16. Пијетловић Дарко
  17. Радановић Боре
  18. Радановић Славен
  19. Спасенић Дејан
  20. Старчевић Дејан
  21. Стојчић Мирко
  22. Топић Невен
  23. Хамзић Армин
  24. Чолић Станоје


4  1     ЕКОНОМСКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Бориславка Цвијетић, дипл. оец.

  1. Балешевић Бојана
  2. Видаковић Николина
  3. Вујић Николина
  4. Ђошан Жељка
  5. Ђурић Елена
  6. Ђуричић Јована
  7. Живанић Дајана
  8. Јевић Милица
  9. Ковачевић Елма
  10. Кузмановић Татјана
  11. Лукић Матеја
  12. Малић Наташа
  13. Нела Ковачевић
  14. Новаковић Николина
  15. Пијетловић Анђела
  16. Пијетловић Јелена
  17. Плавшић Мирјана
  18. Савић Дијана
  19. Сибинчић Јелена
  20. Смиљанић Тијана
  21. Топаловић Моника
  22. Топић Дарија
  23. Тривунчевић Сара
  24. Ћебић Наташа
  25. Шарац Наташа


4 2      ТРГОВАЧКИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Дијана Ћорић, дипл. оец.

  1. Бајуковић Јелена
  2. Васлић Дарко
  3. Вујичић Дарко
  4. Вукмировић Ивана
  5. Гибаница Наташа
  6. Гозденовић Јелена
  7. Ђекић Дајана
  8. Ђурић Бојан
  9. Јовичић Дајана
  10. Јошић Горан
  11. Карановић Душка
  12. Кресојевић Маја
  13. Купчак Катарина
  14. Латифовић Едина
  15. Малинић Бранкица
  16. Марић Моника
  17. Матић Вања
  18. Микеревић Маријана
  19. Прерадовић Срђан
  20. Савић Слађана
  21. Цвијановић Марина
  22. Чобановић Дајана


4  3     ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАРИ

Разредник: Весна Макрић, дипл. инж.

  1. Адамовић Љубиша
  2. Бановић Горан
  3. Башић Вук
  4. Видић Бранислав
  5. Давидовић Бојана
  6. Ђекић Дејан
  7. Ђекић Стефан
  8. Ђукић Лука
  9. Живковић Биљана
  10. Илић Стефан
  11. Јаћимовић Георгије
  12. Кукић Ђорђе
  13. Мишић Бојан
  14. Новић Сандра
  15. Патковић Анита
  16. Петковић Тамара
  17. Пјерановић Дајана
  18. Поповић Милош
  19. Поповић Синиша
  20. Радивојевић Зорана
  21. Радојчић Адријана
  22. Радошевић Данијел
  23. Стокановић Данијел
  24. Трифуновић Дајана
  25. Тутниловић Горан
  26. Цвјетковић Дејан


4  4    ПОЉОПРИВРЕДНИ ТЕХНИЧАР

Разредник: Јадранка Кујача, проф.

  1. Бановић Марија
  2. Благојевић Марио
  3. Богосавац Горјана
  4. Вујичић Ведран
  5. Дробиловић Кристијан
  6. Ђурић Драган
  7. Илић Игор
  8. Јовичић Дарко
  9. Каракаш Срђан
  10. Лејић Аријана
  11. Милаковић Татјана
  12. Миланковић Александар
  13. Николић Маја
  14. Новић Зоран
  15. Пантић Данијела
  16. Поповић Дарио
  17. Радишковић Младен
  18. Радошевић Милена
  19. Раилић Стефан
  20. Сарандоски Бењамин
  21. Сивчевић Адријана
  22. Топић Габријел
  23. Црнић Срђан
  24. Шогоровић Милош

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio