Списак ученика 2018/19

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА

Д Е Р В Е НТ А

СПИСАК УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2018/2019 ГОДИНИ ПО РАЗРЕДИМА

1-1 економски техничар

Разредник: Кричковић Милован, дипл. оецц.

  1. Балешевић Дејана
  2. Балешевић Сара
  3. Бијељић Дејана
  4. Видић Драгиша
  5. Ђекић Бранка
  6. Жарић Николина
  7. Илић Биљана
  8. Кљајић Теодора
  9. Малић Александра
  10. Марић Марина
  11. Нединић Јелена
  12. Недић Дорис
  13. Пијетловић Јована
  14. Плавшић Марко
  15. Радановић Хелена
  16. Стојчић Моника
  17. Субић Маја
  18. Тепић Милена
  19. Топић Николина
  20. Цвјетковић Видомира

1-2 туристички техничар

Разредник: Слађана Марић, проф.

  1. Божић Вања
  2. Икић Јелана
  3. Илић Андреа
  4. Краљ Доротеа
  5. Крунић Горан
  6. Кузмановић Николина
  7. Леић Сузана
  8. Малешевић Мирослав
  9. Милетић Марко
  10. Милијаш Теодора
  11. Мишић Дијана
  12. Новаковић Дајана
  13. Радоњић Деана
  14. Репија Ђорђе
  15. Савић Софија
  16. Стајић Миле
  17. Стајић Славен
  18. Субић Дарија
  19. Топић Владан
  20. Шаин Михајло

1-3 пољопривредни техничар

Разредник: Весна Макрић, дипл.инж.

  1. Бабић Сара
  2. Бабић Тара
  3. Врачевић Марија
  4. Давидовић Недељко
  5. Ђекић Јелена
  6. Ђошан Ивана
  7. Живанић Сара
  8. Илић Александра
  9. Илић Давид
  10. Јовичић Сандра
  11. Мандић Дајана
  12. Марић Жељана
  13. Новић Сања
  14. Пелеш Медина
  15. Пјерановић Сузана
  16. Радановић Јелена
  17. Радојчић Срђан
  18. Тодорић Александар
  19. Ћебић Лазар
  20. Цвјетковић Тина

1-4 техничар ЦНЦ технологије

Разредник: Јелена Грабовац, проф.

  1. Вајић Дејан
  2. Вајић Ненад
  3. Видовић Дијана
  4. Ђујић Братислав
  5. Живковић Марко
  6. Карановић Дарко
  7. Кљајић Саша
  8. Којић Слађан
  9. Кршић Давид
  10. Кусић Филип
  11. Лазић Ратко
  12. Пејановић Немања
  13. Петровић Стефан
  14. Пијетловић Марија
  15. Поповић Богдан
  16. Савић Борис
  17. Симић Ана
  18. Симић Саша
  19. Станић Синиша
  20. Тривуновић Немања

1-5 угоститељска – кувари

Разредник:  Балешевић Љиљана, дипл.инж.

  1. Гвоздаревић Зорица
  2. Дујаковић Тијана
  3. Думоњић Александар
  4. Ђукић Јован
  5. Ковачевић Зоран
  6. Којић Жељана
  7. Лончар Младен
  8. Марић Дарио
  9. Марић Оливера
  10. Недић Владо
  11. Петковић СлАђа
  12. Плавшић Николина
  13. Пијетловић Борис
  14. Пијетловић Јован
  15. Ристић Родољуб
  16. Ступар Драган
  17. Тепић Марија
  18. Фејза Мирнес
  19. Чанчаревић Сања
  20. Шкорић Викторија

1. 6  металци – обрашивач метала резањем – варилац

Разредник: Кујача Јадранка, проф.

  1. Амиџић Ервин
  2. Амиџић Јасмин
  3. Блатешић Нешо
  4. Буреић Армин
  5. Ветмић Адриан
  6. Гојковић Игор
  7. Грдановић Елдар
  8. Давогић Дарио
  9. Ђекић Срђан
  10. Ђукић Весељко
  11. Игњатић Стефан
  12. Марић Александар
  13. Недић Давид
  14. Недић Слађан
  15. Пећанац Бојан
  16. Пијетловић Марио
  17. Плавшић Ведран
  18. Станић Ален
  19. Стојаковић Јован
  20. Субић Стефан
  21. Суботић Никола
  22. Тривунчевић Невен
  23. Чепаловић Нардин
  24. Чучуковић Дарио

2-1 пословно-правни техничар

Разредник: Марица Родић, дипл.прав.

  1. Амиџић Јасмина
  2. Божић Милена
  3. Васић Тамара
  4. Даниловић Николина
  5. Ђаковић Сњежана
  6. Ђујић Ведрана
  7. Јовановић Наташа
  8. Кнежевић Јована
  9. Којић Оливера
  10. Којић Тања
  11. Латиновић Драгана
  12. Латиновић Мартина
  13. Мартић Тамара
  14. Мартић Тамара
  15. Милић Стефан
  16. Пашалић Тијана
  17. Плавшић Милана
  18. Поповић Дајана
  19. Радановић Сандра
  20. Радановић Сузана
  21. Раилић Бојана
  22. Ратковић Дајана
  23. Ристић Јована
  24. Спасенић Александра

2-2 трговачки техничар

Разредник: Душица Станковић-Ђукић, проф.

  1. Ахмић Дино
  2. Гозденовић Јована
  3. Дујаковић Сара
  4. Ђурић Раденко
  5. Инић Наташа
  6. Јеличић Андријана
  7. Кнежевић Јована
  8. Милановић Андреа
  9. Милинчић  Јована
  10. Мршић Мирјана
  11. Недић Николина
  12. Нухић Белма
  13. Нухић Неџад
  14. Пејанић Александра
  15. Радановић Весна
  16. Радановић Катарина
  17. Радић Небојша
  18. Савић Андреа
  19. Савковић Јован
  20. Сибинчић Ана
  21. Станојевић Тамара
  22. Шаионовић Јасна
  23. Станковић Татјана

2-3 пољопривредни техничар

Разредник: Давор Тодорић, проф.

  1. Богдан Милан
  2. Бојанић Бојана
  3. Видић Николина
  4. Илић Лука
  5. Илић Николина
  6. Јелић Александра
  7. Ковачевић Дајана
  8. Кнежевић Ненад
  9. Марић Ирена
  10. Милишић Бојана
  11. Милојевић Санела
  12. Милинчић Сара
  13. Ненић Николас
  14. Радановић Милош
  15. Радојчић Драгана
  16. Раилић Данијела
  17. Смиљић Андреа
  18. Ступар Синиша
  19. Танасић Дејан
  20. Тешић Драгана
  21. Ћорић Игор
  22. Ћургуз Игор

1-4 пољопривредни техничар

Разредник: Маријана Јакшић-Пијетловићдипл.инж.

  1. Антуновић Андреа
  2. Бојић Дејан
  3. Винчић Александар
  4. Голубовић Илијана
  5. Гостић Ведран
  6. Дробиловић Марко
  7. Ерић Немања
  8. Кецман Марија
  9. Ковачевић Милан
  10. Ковачевић Саша
  11. Куђељић Николина
  12. Малић Ведран
  13. Митић Игор
  14. Рауковић Дајана
  15. Станић Сандра
  16. Теофиловић Наталија
  17. Тепић Дајана
  18. Тешић Јована
  19. Холовка Јелена.
  20. Чечавац Мирослав
  21. Шљука Горан

2-5 угоститељи – кувари

Разредник: Драгана Стевановић, дипл.оецц.

  1. Ајваз Тамара
  2. Аџић Валентина
  3. Блажић Милица
  4. Васлић Данијел
  5. Гојковић Тања
  6. Делић Иван
  7. Ђекић Александар
  8. Ђукић Слађана
  9. Ђурић Драженка
  10. Ђурић Миленко
  11. Кузмановић Марио
  12. Кукић Горан
  13. Мандић Марио
  14. Марић Душко
  15. Мартић Милош
  16. Милинчић Анита
  17. Мишић Јелена
  18. Мишић Невена
  19. Нединић Марко
  20. Недић Милош
  21. Новаковић Владимир
  22. Петковић Милан
  23. Поповић Сњежана
  24. Радовановић Александар
  25. Спасенић Стефан
  26. Ћудић Дијана

2-6 обрађивач метала резањем / ВАРИЛАЦ

Разредник: Гордана Гојић, проф.

  1. Аџић Маријо
  2. Бардак Петар
  3. Башић Кристијан
  4. Брадоњић  Стефан
  5. Богдановић Стефан
  6. Вајић Дарко
  7. Војновић Дарко
  8. Вујиновић Марко
  9. Душанић Давид
  10. Ђекић Ненад
  11. Ђукић Маринко
  12. Живанић Саво
  13. Квакић Елвис
  14. Којић Срђан
  15. Малић Зоран
  16. Малић Стефан
  17. Марић Драган
  18. Микеревић Драгољуб
  19. Милановић Борис
  20. Новаковић Мане
  21. Пејановић Миле
  22. Радошевић Александар
  23. Слијепчевић Стефан
  24. Станић Андријан
  25. Старчевић Станиша
  26. Танасић Александар – Саша

3-1 економски техничар

Разредник: Марић Слађана,проф.

  1. Аксентић Анђела
  2. Асентић Габријела
  3. Видовић Јована
  4. Вукичевић Дејана
  5. Гвоздаревић Драгана
  6. Ђекановић Андријана
  7. Зец Татјана
  8. Калањ Николина
  9. Ковачевић Наталија
  10. Малић Јелена
  11. Малић Хелена
  12. Недић Тамара
  13. Пејаковић Вања
  14. Плавшић Невена
  15. Пријевић Сара
  16. Прљановић Валентина
  17. Радановић Марина
  18. Рекић Фина
  19. Стјепановић Дајана
  20. Спасенић Дарио
  21. Tадић Андреа
  22. Тадић Бојана
  23. Тадић Сара
  24. Топаловић Марина
  25. Усорац Николина

3-3 пољопривредни техничар

Разредник: Младен Ђурић, дипл.инж.

  1. Винчић Михајло
  2. Гаврић Бојана
  3. Гојић Немања
  4. Делић Весељко
  5. Дујаковић Роберт
  6. Игњић Борис
  7. Илић Данијела
  8. Јовчић Слађан
  9. Кнежевић Сандра
  10. Којић Небојша
  11. Кукић Јелена
  12. Латиновић Јована
  13. Марић Зорана
  14. Матић Данијела
  15. Микеревић Слађана
  16. Милошевић Ана
  17. Плавшић Милан
  18. Поповић Анђелина
  19. Прљановић Дејан
  20. Рељић Дарко
  21. Савић Владимир
  22. Сарић Ивана
  23. Станић Дејан
  24. Стојковић Валентина
  25. Теофиловић Надиа
  26. Тодорић Адријана
  27. Томинчић Дајана

3-4 ветеринарски техничар

Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

  1. Бабић Рада
  2. Благојевић Марко
  3. Винчић Хелена
  4. Делић Бојан
  5. Драгишић Стефани
  6. Дробиловић Игор
  7. Думанић Дејан
  8. Ђурић Александра
  9. Живанић Данијела
  10. Живанић Мартин
  11. Јутрић Далибор
  12. Ковачевић Славица
  13. Кузмановић Неда
  14. Милинчић Зоран
  15. Петрић Александар
  16. Пеулић Андреја
  17. Пијетловић Дамјан
  18. Пијетловић Јелена
  19. Пијетловић Петар
  20. Савовић Александар
  21. Симић Дејан
  22. Станојевић Лазар
  23. Терзић Дејан
  24. Топаловић Александар
  25. Цвјетковић Миленко
  26. Шаврљуга Дејан
  27. Шпрља Јован

3-5кувар-конобар

Разредник: Весна Лепир, проф

  1. Баран Томислав
  2. Беуковић Ведран
  3. Бојанић Дамјан
  4. Ђекановић Сњежана
  5. Ђекановић Стефан
  6. Ђукић Алекс
  7. Зрилић Радомир
  8. Илић Слађан
  9. Јевић Саша
  10. Јовић Дајана
  11. Каракаш Стефан
  12. Кокановић Кристијан
  13. Кресојевић Дајана
  14. Мариловић Јован
  15. Милановић Татјана
  16. Милојевић Синиша
  17. Николић Зорана
  18. Новић Невена
  19. Пијетловић Вања
  20. Радишковић Драган
  21. Савковић Драгана
  22. Симић Маринко
  23. Станић Сњежана
  24. Сувајац Игор
  25. Чаушевић Омер
  26. Чепаловић Нардина
  27. Чолић Дејан

3-6 обрађивач метала резањем – варилац

Разредник: Миланка Пајдаковић, дипл.инж.

  1. Ахмић Ален
  2. Башић Стефан
  3. Блажић Стефан
  4. Бојанић Дражен
  5. Веселиновић Андреј
  6. Вржина Давид
  7. Вучковић Душко
  8. Гостимировић Давид
  9. Данилиовић Славен
  10. Ђекић Милан
  11. Ђерман Данијел
  12. Ђуричић Срђан
  13. Илић Немања
  14. Ковачевић Виданко
  15. Марић Саша
  16. Милановић Кристијан
  17. Пејић Немања
  18. Симикић Дарио
  19. Слијепчевић Срђан
  20. Спасенић Славен
  21. Станић Драган
  22. Стјепановић Дарио
  23. Тадић Александар
  24. Тадић Игор
  25. Цвијановић Никола
  26. Чепаловић Ајдин

4-1  пословно-правни технича

Разредник: Драгана Голуб

  1. Аџић Љиљана
  2. Бабић Теодора
  3. Васелић Јелена
  4. Винчић Валентина
  5. Врачевић Јелена
  6. Зорић Маја
  7. Илић Марина
  8. Кајтаз Бојана
  9. Ковачевић Сања
  10. Кузмановић Јелена
  11. Латиновић Сања
  12. Малкић Сабрина
  13. Маријановић Сања
  14. Мишић Бојана
  15. Новаковић Јелена
  16. Перић Кристина
  17. Пијетловић Тина
  18. Радановић Дијана
  19. Раилић Николина
  20. Репија Марија
  21. Симић Сандра
  22. Спасојевић Љиљана
  23. Станић Андреа
  24. Тодорић Раденко
  25. Топић Тамара
  26. Цвијановић Адриана

4-2 Трговачки  техничари.

Разредник: Бранка Ступар, проф.

  1. Бечић Сеад
  2. Благојчић Тамара
  3. Бојанић Нинко
  4. Бркић Марина
  5. Бунић Дајана
  6. Вујчић Јованаж
  7. Дуроња Николина
  8. Ђурић Александар
  9. Ђурић Драгана
  10. Евђенић Сузана
  11. Земуновић Кристина
  12. Јосиповић Ивана
  13. Кузмановић Јована
  14. Марић Драгана
  15. Марић Драго
  16. Марјановић Милена
  17. Мујчић Алмир
  18. Наградић Александар
  19. Пазуревић Горан
  20. Пејаковић Немања
  21. Пијетловић Јелена
  22. Плавшић Жељана
  23. Ружић Анастасија
  24. Симић Дајана
  25. Старчевић Вероника
  26. Тривић Николина
  27. Чолић Ведран

4-3 пољопривредни техничар

Разредник: Валентина Фрањић, дипл.инж.

  1. Видовић Игор
  2. Врачевић Драган
  3. Голубовић Александра
  4. Грозданић Срђан
  5. Делић Невена
  6. Дробић Винка
  7. Илић Младен
  8. Концулић Марко
  9. Кресојевић Стефан
  10. Маријановић Андреја-Марија
  11. Матић Драгана
  12. Милаковић Николина
  13. Михић Анђела
  14. Никодиновић Филип
  15. Новић Зорана
  16. Прерадовић Сњежана
  17. Продановић Николина
  18. Радић Раденко
  19. Симић Јована
  20. Слијепчевић Данијел
  21. Станковић Теа
  22. Теофиловић  Рајка
  23. Тривић Миодраг
  24. Ћорић Данијела
  25. Цвијановић Срђан
  26. Чечавац Анђела
  27. Шакановић Давид

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio