Списак ученика 2020/21

ЈУ СТРУЧНА И ТЕХНИЧКА ШКОЛА  ДЕРВЕНТА

СПИСАК УЧЕНИКА У ШКОЛСКОЈ 2020/2021 ГОДИНИ ПО РАЗРЕДИМА

1-1  економски техничар

Разредник: Дијана Ћорић, дипл. оецц.

  1. Асентић Николина
  2. Бојанић Јована
  3. Ђурић Нина
  4. Катанић Љиљана
  5. Кнежевић Николина
  6. Миланковић Маријана
  7. Митровић Данијела
  8. Митровић Јована
  9. Нешковић Божана
  10. Николић Јелена
  11. Савић Драгана
  12. Симић Вања
  13. Станимировић Илија
  14. Станић Сандра
  15. Ступар Валентинa
  16. Тепић Жељана
  17. Тодорић Тина
  18. Топић Милена
  19. Тривунчевић Зорица
  20. Тутњевић Јована
  21. Усорац Магдалена

1-3 агротехничари/ ветеринарски техничари

Разредник: Гордан Јелисић, др.вет.

Ветеринарски тезхничар

  1. Антонић Марија
  2. Бабић Жељка
  3. Башић Ерна
  4. Гибаница Весна
  5. Добриловић Саша
  6. Ковачевић Виолета
  7. Којић Анђела
  8. Којић Никола
  9. Новаковић Ана
  10. Радановић Бојан
  11. Радановић Срђан
  12. Сарић Андреја

Агротехничар

  1. Бјелошевић Лука
  2. Илић Лука
  3. Ковачевић Антониа
  4. Милинчић Ацо
  5. Николић Игор
  6. Пелеш Алма
  7. Прљановић Ведран
  8. Радишковић Дарија
  9. Ступар Марија
  10. Тепић Марија
  11. Удовичић Николина

1-4 техничар за ЦНЦ технологије

Разредник: Бети В. Пантић, проф.

  1. Бакоњић Бењамин
  2. Ненић Јована
  3. Ђукић Јана
  4. Кукић Славиша
  5. Драгосављевић Новица
  6. Медић Данило
  7. Радић Михајло
  8. Станић Теа
  9. Марић Теодора
  10. Бојанић Анастасија
  11. Сибинчић Недељко
  12. Малешевић Маријана
  13. Вајић Александар
  14. Милинковић Теодора
  15. Тодоровић Ђорђе
  16. Лазаревић Небојша
  17. Лакић Горан
  18. Радивојевић Андреј
  19. Керкез Стефан
  20. Радић Душко
  21. Јовичић Дражен
  22. Бојић Марко
  23. Спасојевић Миливоје
  24. Радоја Сандра

1-5  кулинарски техничар

Разердник: Драгана Стевановић, дипл. оецц

  1. Аничић Николина
  2. Асентић Симо
  3. Аџић Дејан
  4. Бећаревић Марина
  5. Бојанић Никола
  6. Дакић Данијел
  7. Даниловић Александар
  8. Даниловић Данијел
  9. Дзера Александар
  10. Дуроњић Ивана
  11. Ђекић Анђела
  12. Жарић Никола
  13. Кукић Зорана
  14. Лучић Саво
  15. Милинчић Андреја
  16. Новаковић Саша
  17. Новић Ивана
  18. Ратковић Филип
  19. Станковић Бојана
  20. Станковић Јована
  21. Стојичић Маја
  22. Тепић Андреја
  23. Тепић Игор
  24. Шогоровић Жељка

1-6  Бравар-заваривач/ Обрашивач метала резањем

Разредни: Срђан Ђукић, проф.

Бравар-заваривач

  1. Аџић Славен
  2. Бабић Горан
  3. Ђекић Жељко
  4. Ђекић Жељко
  5. Ђукић Бојан
  6. Кнежевић Велибор
  7. Милијаш Давид
  8. Милинчић Александар
  9. Радојчић Лука
  10. Слепчевић Борис
  11. Чепаловић Азур

Обрашивач метала резањем

  1. Бабић Иванко
  2. Бајрамовић Џенан
  3. Бановић Срђан
  4. Блатњак Јован
  5. Вугдалић Сенад
  6. Муратовић Армин
  7. Радановић Драган
  8. Симић Матео
  9. Стевановић Љубиша
  10. Стојковић Лука
  11. Тошић Биорис
  12. Тривуновић Дејан

2-1 Пословно правни техничар

Разредник: Васић Милена, дипл. оецц.

  1. Бабић Викторија
  2. Башић Викторија
  3. Богдан Стефани
  4. Богдановић Сара
  5. Брдар Наташа
  6. Вуковић Ема
  7. Ђекић Јована
  8. Живанић Андреа
  9. Катанић Николина
  10. Китоњић Анђелина
  11. Кнежевић Горана
  12. Костић Ванеса
  13. Кресојевић Слађана
  14. Лазаревић Валентина
  15. Микеревић Алекса
  16. Милинковић Андреа
  17. Милошевић Маринела
  18. Николић (Саша) Кристина
  19. Николић Сара
  20. Поповић Гордана
  21. Пријевић Сузана
  22. Радановић Александар
  23. Секулић Виолета
  24. Стевић Андреа
  25. Тадић Јована
  26. Хамзић Ајла
  27. Чолић Наташа

2-3 Пољопривредни техничар

Разредник: Фрањић Валентина, дипл.инж.

  1. Билић Валентина
  2. Благојевић Дијана
  3. Бурсаћ Андреа
  4. Веселиновић Александар
  5. Делић Александар
  6. Ђукић Никола
  7. Јефтић Давид
  8. Јовановић Владимир
  9. Лазаревић Борис
  10. Малић Огњен
  11. Милиновић Теодора
  12. Нединић Андреа
  13. Николић Александра
  14. Пијетловић Хелена
  15. Репија Александра
  16. Савић Дејан
  17. Симић Стефан
  18. Сувајац Николина
  19. Тодорић Валентина
  20. Тошић Ивана
  21. Тошић Јована
  22. Шаиновић Сања

2-4 техничар ЦНЦ технологије

Разредник: Драгана Плавшић, проф.

  1. Басарић Владан
  2. Винчић Силвана
  3. Врачевић Марко
  4. Вучковић Милица
  5. Ђекановић Александар
  6. Ђеорђић Александар
  7. Ђукић Владан
  8. Зорић Симо
  9. Зрилић Немања
  10. Калоперовић Магдалена
  11. Катанић Нико
  12. Коваћевић Данијел
  13. Ковачевић Марија
  14. Кузмановић Љубо
  15. Кузмановић Огњен
  16. Мехмедовић Белмин
  17. Мехмедовић Ервин
  18. Наградић Татајана
  19. Николић Кристина
  20. Николић Тамара
  21. Панзаловић Дарио
  22. Радановић Борис
  23. Симић Марија
  24. Слијепчевић Лука
  25. Станковић Наташа
  26. Стојичић Владан
  27. Тадић Дејан
  28. Тодорић Никола
  29. Ћорић Милош
  30. Удовичић Слађан

2-5 1 Кувари

Разредник: Голуб Драгана, дипл. оецц.

  1. Аџић Бојана
  2. Бркљаћ Дејан
  3. Гаврић Душан
  4. Ђукић Сара
  5. Ђурић Миленка
  6. Ковчић Ања
  7. Кресојевић Немања
  8. Лазаревић Драгана
  9. Легеновић Бранкица
  10. Максић Хелена
  11. Марић Јована
  12. Петковић Кристијан
  13. Плавшић Жељка
  14. Радоњић Ивана
  15. Савић Стефан
  16. Сивчевић Јована
  17. Станковић Гордана
  18. Тадић Рената
  19. Тошанић Сузана
  20. Тошић Јована
  21. Тривичевић Милан

2-5 2 Кувар

Разредник: Топић Бојана, проф.

  1. Аџић Рајко
  2. Јеличић Милица
  3. Наградић Мирослав
  4. Пашалић Даниел
  5. Пијетловић Стефан
  6. Плавшић Драгана
  7. Турудић Златко
  8. Чанчаревић Александар

2-6  металци – обрађивач метала резањем – варилац

Разредник: Пајдаковић Миланка, дипл.инж.

  1. Амиџић Амар
  2. Блатешић Стефан
  3. Бундавица Амер
  4. Бундавица Санел
  5. Веселиновић Александар
  6. Врачевић Миљан
  7. Давидовић Давид
  8. Давогић Предраг
  9. Живковић Никола
  10. Зарић Дејан
  11. Марић Данијел
  12. Марјановић Велибор
  13. Милановић Дејан
  14. Радановић Стефан
  15. Рауковић Дејан
  16. Савић Ненад
  17. Савић Славко
  18. Сивчевић Давор
  19. Сировина Миодраг
  20. Субић Бојан
  21. Тадић Јеленко

3-1 економски техничар

Разредник: Кричковић Милован, дипл. оецц.

  1. Балешевић Дејана
  2. Балешевић Сара
  3. Бијељић Дејана
  4. Ђекић Бранка
  5. Жарић Николина
  6. Илић Биљана
  7. Кљајић Теодора
  8. Малић Александра
  9. Марић Марина
  10. Нединић Јелена
  11. Недић Дорис
  12. Плавшић Марко
  13. Радановић Хелена
  14. Стојчић Моника
  15. Субић Маја
  16. Тепић Милена
  17. Топић Николина
  18. Цвјетковић Видомира

3-2 туристички техничар

Разредник: Слађана Марић, проф.

  1. Божић Вања
  2. Икић Јелана
  3. Илић Андреа
  4. Краљ Доротеа
  5. Крунић Горан
  6. Кузмановић Николина
  7. Леић Сузана
  8. Милетић Марко
  9. Милијаш Теодора
  10. Мишић Дијана
  11. Новаковић Дајана
  12. Радоњић Деана
  13. Репија Ђорђе
  14. Савић Софија
  15. Стајић Миле
  16. Стајић Славен
  17. Субић Дарија
  18. Топић Владан
  19. Шаин Михајло

3-3 пољопривредни техничар

Разредник: Весна Макрић, дипл.инж.

  1. Бабић Сара
  2. Бабић Тара
  3. Врачевић Марија
  4. Давидовић Недељко
  5. Ђекић Јелена
  6. Ђошан Ивана
  7. Живанић Сара
  8. Илић Александра
  9. Илић Давид
  10. Јовичић Сандра
  11. Мандић Дајана
  12. Марић Жељана
  13. Новић Сања
  14. Пјерановић Сузана
  15. Радановић Јелена
  16. Радојчић Срђан
  17. Тодорић Александар
  18. Цвјетковић Тина

3-4 техничар ЦНЦ технологије

Разредник: Јелена Грабовац, проф.

  1. Вајић Дејан
  2. Вајић Ненад
  3. Видовић Дијана
  4. Ђујић Братислав
  5. Живковић Марко
  6. Карановић Дарко
  7. Кљајић Саша
  8. Којић Слађан
  9. Кршић Давид
  10. Кусић Филип
  11. Лазић Ратко
  12. Пејановић Немања
  13. Пијетловић Марија
  14. Поповић Богдан
  15. Савић Борис
  16. Симић Ана
  17. Симић Саша
  18. Станић Синиша
  19. Тривуновић Немања
  20. Ћебић Лазар

3-5 угоститељска – кувари

Разредник:  Балешевић Љиљана, дипл.инж.

  1. Дујаковић Тијана
  2. Думоњић Александар
  3. Ђукић Јован
  4. Ковачевић Зоран
  5. Којић Жељана
  6. Лончар Младен
  7. Марић Дарио
  8. Марић Оливера
  9. Недић Владо
  10. Петковић Слађа
  11. Пијетловић Борис
  12. Плавшић Николина
  13. Ристић Родољуб
  14. Тепић Марија
  15. Фејза Мирнес
  16. Чанчаревић Сања
  17. Шкорић Викторија

3-6  металци – обрађивач метала резањем – варилац

Разредник: Кујача Јадранка, проф.

  1. Амиџић Ервин
  2. Амиџић Јасмин
  3. Блатешић Нешо
  4. Буреић Армин
  5. Ветмић Адриан
  6. Гојковић Игор
  7. Грдановић Елдар
  8. Давогић Дарио
  9. Ђекић Срђан
  10. Ђукић Весељко
  11. Игњатић Стефан
  12. Марић Александар
  13. Недић Давид
  14. Недић Слађан
  15. Пећанац Бојан
  16. Пијетловић Марио
  17. Плавшић Ведран
  18. Станић Ален
  19. Стојаковић Јован
  20. Субић Стефан
  21. Суботић Никола
  22. Тривунчевић Невен
  23. Чепаловић Нардин
  24. Чучуковић Дарио

4-1 пословно-правни техничар

Разредник: Марица Родић, дипл.прав.

  1. Амиџић Јасмина
  2. Божић Милена
  3. Васић Тамара
  4. Ђаковић Сњежана
  5. Ђујић Ведрана
  6. Јовановић Наташа
  7. Кнежевић Јована
  8. Којић Оливера
  9. Којић Тања
  10. Латиновић Драгана
  11. Латиновић Мартина
  12. Милић Стефан
  13. Мартић Тамара
  14. Мартић Тамара
  15. Пашалић Тијана
  16. Плавшић Милана
  17. Поповић Дајана
  18. Радановић Сузана
  19. Раилић Бојана
  20. Ратковић Дајана
  21. Ристић Јована
  22. Спасенић Александра

4-2 трговачки техничар

Разредник: Душица Станковић-Ђукић, проф.

  1. Ахмић Дино
  2. Гозденовић Јована
  3. Дујаковић Сара
  4. Ђурић Раденк
  5. Инић Наташа
  6. Јеличић Андријана
  7. Кнежевић Јована
  8. Милановић Андреа
  9. Милинчић  Јована
  10. Мршић Мирјана
  11. Недић Николина
  12. Нухић Белма
  13. Нухић Неџад
  14. Пејанић Александра
  15. Радановић Весна
  16. Радановић Катарина
  17. Радић Небојша
  18. Савић Андреа
  19. Савковић Јован
  20. Сибинчић Ана
  21. Станојевић Тамара
  22. Шаиновић Јасна
  23. Станковић Татјана

4-3 пољопривредни техничар

Разредник: Лукић Горан, проф.

  1. Богдан Милан
  2. Бојанић Бојана
  3. Видић Николина
  4. Илић Лука
  5. Илић Николина
  6. Јелић Александра
  7. Кнежевић Ненад
  8. Ковачевић Дајана
  9. Марић Ирена
  10. Милинчић Сара
  11. Милишић Бојана
  12. Милојевић Санела
  13. Радановић Милош
  14. Радојчић Драгана
  15. Раилић Данијела
  16. Ступар Синиша
  17. Танасић Дејан
  18. Тешић Драгана
  19. Ћорић Игор
  20. Ћургуз Игор

4-4 пољопривредни техничар

Разредник: Маријана Јакшић-Пијетловић, дипл.инж.

  1. Антуновић Андреа
  2. Бојић Дејан
  3. Винчић Александар
  4. Голубовић Илијана
  5. Гостић Ведран
  6. Дробиловић Марко
  7. Ерић Немања
  8. Кецман Марија
  9. Ковачевић Милан
  10. Ковачевић Саша
  11. Малић Ведран
  12. Митић Игор
  13. Станић Сандра
  14. Теофиловић Наталија
  15. Тепић Дајана
  16. Тешић Јована
  17. Холовка Јелена.
  18. Чечавац Мирослав
  19. Шљука Горан

Dajte komentar

Анкета

Како вам се допада сајт?

Преглед резултата

Loading ... Loading ...
Radio